Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Basında Blippar İnternet Haber Mobil ve Dijital Teknolojiler

Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney Oldu | Maxi Haber

Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney Oldu | Maxi Haber

Blippar, 10. merkez ofisini Türkiye’de geçtiğimiz ay açtıktan sonra Blippar Türkiye’nin başına sektörün deneyimli üst düzey yöneticilerinden  Zehra Öney getirildi.

2011 yılında Birleşik Krallık’ta kurulan Blippar Londra, New York, San Francisco, Chicago, Los Angeles, Toronto, Tokyo, Amsterdam, Yeni Delhi ve şimdi de İstanbul’da şube açarak hızla büyüyor. Dünyanın önde gelen markaları, yayıncıları, reklamcıları ve eğitimcileri için çalışan Blippar, artırılmış gerçeklik ve görsel tanıma teknolojileriyle fiziksel dünyayı hareketlendiriyor.

Girişimciliği ile de dikkat çeken Türkiye CEO’luğu görevine getirilen Zehra Öney, daha önce Turkcell’de Uluslararası İş Geliştirme, Avrupa Birliği ve Amerika İlişkileri’nde üst düzey görevler üstlenmiş, ardından çalıştığı dönemin önde gelen mobil-dijital pazarlama ve reklam şirketinde Genel Müdürlük görevi yürütmüştü. Blippar’ın yeni nesil görsel tarayıcı olma hedefini izleyecek, bu vizyona bağlı güçlü bir ekip oluşturan Öney, yeni görevinin yanı sıra 2011’de kurduğu mobil-dijital pazarlama, reklam, sosyal medya konularında faaliyet gösteren ve sektörün yakından tanıdığı 360+ Media Interactive’in Ajans Başkanlığı’nı da yürütmeye devam ediyor.

Öney, son yıllarda başta Yeditepe Üniversitesi olmak üzere çok sayıda üniversite ve yerli-yabancı organizasyonlarda mobil pazarlama ve ilintili dersler vermekte ve konferanslarda konuşmacı olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Kaynak: maxihaber.net

Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney Oldu | Maxi Haber

İlgili İçerikler

Sony, 499 ve 399 Dolarlık Yeni PlayStation 5’leri Duyurdu

Zehra Öney

Blippar 10. Ofisini İstanbulda Açtı

Zehra Öney

Meerkat Canlı Yayına Konuk Alma Özelliği Ekledi

Zehra Öney