Zehra Öney
Sosyal Yaşam

Bu Hafta 6 Yeni Film Vizyonda | 7 Şubat 2015

Hafta sonu için henüz plan yapmadıysanız, bu hafta vizyona giren 6 filmden biri sizin için olabilir.

Bu haftanın en iddialı filmi, Martin Luther King’in Selma kentinde gerçekleştirdiği protesto yürüyüşlerini beyazperdeye taşıyan Özgürlük Yürüyüşü. En İyi Film ve En İyi Orijinal Şarkı kategorilerinde Oscar’a aday gösterilen Selma, En İyi Film dahil 4 dalda aday gösterildiği Altın Küre Ödül Töreni’nde En İyi Orijinal Şarkı Ödülü’nü kazanmıştı.

Matrix’in yönetmenleri Andy ve Lana Wachowski kardeşlerin yönettiği Jüpiter Yükseliyor’un başrolünde Mina Kunis yer alıyor.

Özcan Deniz’in yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Şükrü Özyıldız ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Sevimli Tehlikeli masalsı atmosferiyle dikkat çeken bir romantik komedi.

Cannes Film Festivali’nde Belirli Bir Bakış Jüri Ödülü’nü kazanan Turist ise kayak tatiline giden bir ailenin sorunlarını konu eden bir dram.

Upuzun bir yol macerasını konu eden Yaban ise, senenin iddialı filmlerinden. Bu filmdeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne aday gösterilen Reese Witherspoon’un başrolünü oynadığı Yaban, Cheryl Strayed’in Pasifik Crest Yolu’nu 94 gün boyunca yürümesini konu ediyor.

Haftanın bir diğer filmi ise kendi hayran kitlesini yaratan Sünger Bob: Kare Pantolon’un ilk beyazperde macerası.

İyi seyirler…

İlgili İçerikler

İlk Kez, Müzik Dinleme Servislerinin Gelirleri, CD Satış Gelirlerini Geçti

Zehra Öney

Almanya, Nefret Söylemi Yasasını Uygulamaya Başlayacak

Zehra Öney

Ajansım 360 Plus Media 2 Yaşında :)

Zehra Öney

Yorum yapın