Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Apple Watch ile İlgili Tüm Detaylar Bugün Ortaya Çıkacak

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı, geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı Apple Watch, bugünkü etkinlikte tüm detayları ile ortaya çıkacak.

Şimdiye kadarki diğer akıllı saatlerden birçok farklılıkları olan, özellikle kalp ritminizi titreşimle karşı tarafa gönderme, çizim ve dokunma ile iletişim gibi çok yeni özellikleri olan Apple Watch’ın bir diğer önemli özelliği de premium segmente hitap etmekte hiç zorlanmayacağı.

Apple’ın mağaza deneyimini de geliştirmek için üzerinde çalıştığı, hatta bu uğurda 2013 yılında Burberry CEO’su Angela Ahrendts’i bünyesine katan, mağazada kullanıcılara bir teknoloji mağazası yerine bir mücevher mağazası deneyimi sunmak için çalışmalarını sürdüren Apple’ın bugünkü etkinlik sonrasında asıl sınavı başlayacak.

Apple Watch’ın satışları sadece firmayı değil, giyilebilir teknoloji pazarını da doğrudan etkileyecek. Apple daha önce iPod, iPhone ve iPad ile başardığını başarıp sektörü bambaşka bir noktaya sürükleyebilirse giyilebilir teknoloji pazarı da büyük bir ivme yakalayacaktır.

San Francisco’da Yerba Buena Center’da düzenlenecek etkinliği merakla bekliyoruz.

İlgili İçerikler

iOS 8.4’ün Beta Sürümü Yayınlandı

Zehra Öney

Sony, PlayStation Plus ile Film ve TV İzleme Fırsatı Sunuyor

Zehra Öney

Spotify, Listelerde “Hikayeler”i Test Ediyor

Zehra Öney

Yorum yapın