Zehra Öney
Sosyal Yaşam

Bu Hafta 10 Yeni Film Vizyonda | 19 Nisan

Bu hafta sinemaseverlerin seçmekte zorlanacağı 10 yeni film vizyona girdi. Haftanın en iddialı filmi başrolünde ünlü aktör Al Pacino’nun yer aldığı Dönüm Noktası. Philip Roth’un The Humbling kitabından Barry Levinson’un uyarladığı film, 60lı yaşlarındaki bir oyuncunun yeniden aşık olmasını konu ediyor.

Tek Aşkım ise Charlie McDowell’in yönetmenliğinde ilişkilerinde sorun yaşayan bir çiftin durumlarını düzeltmek için çıktıkları tatilde yaşananları konu ediyor. Ülkemizde !f Bağımsız Filmler Festivali’nde ilk kez seyiciyle buluşan film, gördüğü yoğun ilgiden sonra bu hafta vizyonda.

Kuzular Firarda ise Shaun the Sheep severleri memnun edecek yeni bir macera. Mark Burton ve Richard Starzak’ın birlikte yönettiği animasyonda Shaun’un şehirdeki maceraları konu ediliyor.

Haftanın diğer animasyonu ise aynı adlı oyundan ilham alan Ejder Yuvası.

Cedric Jimenez’in yönettiği Kanunun Kuvveti gerçek bir öyküyü anlatan Fransız aksiyonu.

Abdullah Oğuz’un yönettiği Senden Bana Kalan, Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğindeki Mihrez: Cin Padişahı, Adem Yılmaz ve Seymen Aydın’ın birlikte yönettiği Sebahat ve Melahat ile Ali Yorgancıoğlu’nun yönettiği Polis Akademisi: Alaturka.

İlgili İçerikler

Gençler Telefonlarına Çok Bağlılar, Peki Ya Büyükler?

Zehra Öney

Google; Oyunlar ve Uygulamalar için Bir Üyelik Servisi Planlıyor

Zehra Öney

Beş Yılda Teknolojide Kadın Sayısı Yüzde 21’den Yüzde 30’a Yükseldi

Zehra Öney

Yorum yapın