Zehra Öney
Sosyal Yaşam

8 Yeni Film Gösterime Girdi | 10.05.2015

Bu hafta vizyonda 8 yeni film var. Paul Thomas Anderson’ın yönettiği Gizli Kusur haftanın en iddialı filmi olarak öne çıkıyor. Usta yönetmenin  Joaquin Phoenix, Josh Brolin ve Owen Wilson’ın başrollerini paylaştığı film, karmaşık olay örgüsüyle izleyicilerden tam not alıyor.

Haftanın diğer iddialı filmi ise Ata Demirer’in yeni film projesi Niyazi Gül Dört Nala. Demet Akbağ ve Şebnem Bozoklu’nun da yer aldığı projede Ata Demirer yıllar önce canlandırdığı Niyazi Gül karakterine bir kez daha hayat veriyor.

Daniel Espinosa’nın yönettiği 44. Çocuk ise Sovyet döneminde gerçekleşen çocuk cinayetlerini araştıran bir ajanın hikayesine odaklanan yapımın başrolünde Tom Hardy yer alıyor.

Peter Strickland’in yönettiği Burgonya Dükü ise etkileyici bir dram. François Girard’ın yönettiği Koro ise, yetenekli bir yetim çocuğu keşfeden hoca ile öğrencinin başarıya uzanan hikayesini merkeze alıyor.

Haftanın iddialı korku filmi David Mitchell imzalı Peşimdeki Şeytan. Cannes’da büyük beğeni toplayan yapım, son yılların en iddialı korku filmi olarak öne çıkıyor. James Wan’ın yönettiği Şeytani Ruhlar ise tipik bir gençlik korku filmi.

Haftanın animasyon filmi ise Çin yapımı Yugo ve Lala.

İlgili İçerikler

Koronavirüs Sinema Sektörünü Etkilemeye Devam Ediyor: Disney Yeni Filmleri Streaming Servisinde Yayınlayacak

Zehra Öney

Yapay Zeka Alanında Kadın İş Gücü Ne Durumda?

Zehra Öney

Weibo, Kullanıcılarından Gerçek İsimlerini İstiyor

Zehra Öney

Yorum yapın