Zehra Öney
Sosyal Yaşam

Vizyonda 10 Yeni Film Var | 17 Mayıs 2015

Bu hafta vizyona 10 yeni film merhaba dedi.

Haftanın en iddialı filmi Mad Max efsanesini devam ettiren Mad Max: Fury Road. George Miller’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde son dönemin popüler yıldızları Tom Hardy ve Charlize Theron başrolü paylaşıyorlar.

Carey Mulligan’ın başrolünde yer aldığı Çılgın Kalabalıktan Uzak ise, Thomas Vinterberg’in 19. Yüzyıl Wessex kasabasında geçen bir tarihi drama.

Haftanın korku filmi ise Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği. İlk filminde Harry Potter rolüyle dünya çapında ün kazanan Daniel Radcliffe’i izlediğimiz yapımın devam filminde, Phoebe Fox ve Jeremy Irvine yer alıyor.

Animasyon severler için ise Disney’in modernize bir yorumla yeniden ele aldığı TinkerBell ve Canavar Efsanesi vizyonda. Tinkerbell severler kaçırmasın.

Saul Dibb’in, aynı adlı Irene Nemirovsky’nin romanından uyarladığı Aşk Uğruna ise İkinci Dünya Savaşı’nda geçen etkileyici bir aşk hikayesini konu ediyor.

Mia Hansenlove’ın yönettiği Cennet ise, Fransa elektronik müziğinin 20 yılına bakış atan ve müzik severlerin, özellikle de Daft Punk severlerin kaçırmaması gereken bir film.

Haftanın yerli yapımları ise Korhan Uğur’un yönettiği Terkedilmiş, Yücel Müştekin’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu Kırmızı, Erdinç Kazımoğlu’nun korku filmi Azem 2: Cin Garezi ve Ahmet Faik Akıncı’nın yönetimindeki Soma 301…

İlgili İçerikler

Yeditepe Üniversitesi ve Vodafone’un “Mobil” İşbirliği Digital Age’de…

Zehra Öney

Facebook ve Diğer Platformlara İçeriklerin Dünya Çapında Kaldırılması Kararı Verilebilecek

Zehra Öney

Google Photos’un Dünya Çapında 1 Milyar Kullanıcısı Var

Zehra Öney

Yorum yapın