Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blippar Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

Moda Dergileri Sonbahar Sayılarına Blippar ile Hazırlanıyor

Dünyanın en büyük artırılmış gerçeklik uygulaması Blippar ile iş birliği yapan People StyleWacth dergisinin Eylül sayısında kullanıcıları sürprizler bekliyor.

Yaz aylarının son günlerini yaşadığımız şu günlerde, moda dergileri de Eylül ayılarını hazırlıyorlar. Yeni sezonun bu ilk sayıları her zaman diğer sayılara göre daha önemli ve elbette ki çok daha kalın olur. People, dünyanın en saygın dergilerinden biri ve 2002 yılından bu yana ünlülerin giyim, moda ve güzellik dünyasıyla ilgili eki People StyleWatch’ı çıkarmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük artırılmış gerçeklik uygulaması Blippar ile iş birliği yapan derginin Eylül sayısında kullanıcıları pek çok sürpriz bekliyor.

Kullanıcılar People StyleWacth’taki her sayfayı blipp’lediklerinde ürünleri doğrudan satın alabilecek, basılı dergide olmayan moda ve güzellik ipuçları alabilecek ve müzik listelerini dinleyebilecekler. People StyleWatch’ın bu sayısında her sayfasında yer alacak blipp’lenebilir içeriğin sunduğu anında pazarlama fikri ise basılı yayının sahip olduğu standart deneyimi bir adım öteye taşıyor. Bu açıdan bakıldığında derginin böyle bir deneyimi hayata geçirmesi, sadece marka tarafında değil, kullanıcı tarafında da büyük beğeni topluyor.

İlgili İçerikler

Periscope’a Handoff ve Mute Desteği Geldi

Zehra Öney

Hastalık Teşhisinde Yeni Yöntemler: Retina ya da Nefes Aracılığıyla Hastalık Analizi Yapmak Mümkün

Zehra Öney

Motorola’nın Katlanır Ekranlı Yeni Telefonunun Görüntüleri Sızdı

Zehra Öney

Yorum yapın