Zehra Öney
Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

Apple Music Öğrencilere Yüzde 50 İndirimli Üyelik Sunmaya Başladı

Apple’ın 2015 yılında kullanıma sunduğu müzik servisi Apple Music, öğrenciler için yeni bir üyelik modelini kullanıma sundu. Bu uygulamayla artık öğrenciler Apple Music üyeliğine %50 daha az aylık ücret ödeyecekler. Avustralya, Danimarka, Almanya, İrlanda, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki öğrenciler artık 9.99 dolar yerine 4.99 dolara Apple Music’i kullanabilecekler.
4 yıla (48 aya) kadar Apple Music’in öğrenci indiriminden faydalanmak isteyen öğrencilerin, hesaplarını, öğrenci doğrulama servisi UNiDAYS aracılığıyla doğrulamaları gerekiyor. UNiDAYS aracılığıyla hesaplarını doğrulayan öğrenciler Apple Music indiriminden faydalanabiliyorlar.
Bu indirimden yararlanmak isteyen öğrencilerin Apple telefon ve tabletlerinde en son iOS sürümüne, kişisel bilgisayarlarında kullanmak
isteyen öğrencilerin en son iTunes sürümüne ve Android telefonlarında kullanmak isteyen öğrencilerin de Android 4.3 Jelly Bean ya da daha üst bir Android sürümüne sahip olmaları gerekiyor.
Dünya çapında 13 milyon ücretli üyesi olan Apple Music’in öğrenci indirimi sayesinde ücretli üye sayısı ne kadar artacak, hep birlikte göreceğiz.

İlgili İçerikler

Sony Xperia XZ2 Mobil Dünya Kongresi’nde Tanıtıldı

Zehra Öney

Samsung TV Oyun Merkezi, Oyun Servislerini Tek Uygulamada Topluyor

Zehra Öney

Monument Valley’in Ida’s Dream Bölümü 25 Haziran’da Tüm Platformlarda Ücretsiz Olacak

Zehra Öney

Yorum yapın