Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Samsung Gear S3 31 Ağustos’ta Tanıtılacak

Akıllı saatler, son dönemin heyecan verici giyilebilir cihazlarının başında geliyor. Pek çok farklı markanın birbirinden yenilikçi cihazlarını tanıttığı sektörde, Samsung da kendine özgü bir yere sahip.

Şimdiye dek çıkardığı Gear S ve Gear S2 modelleri ile beğeni toplayan Samsung, yeni akıllı saat lansmanı için davetiyelerini basına göndermeye başladı.

31 Ağustos’ta Almanya’da gerçekleştirilecek IFA Elektornik show’unda tanıtılacak olan Gear S3’ün özellikleri hakkında yeterince bilgi olmasa da, Samsung’un bu kez 3 farklı edisyon tanıtılacağı konuşuluyor. Gear S2’de 3G ve standart olmak üzere iki farklı model sunan Samsung’un, S3 ile birlikte ürün gamına “Explorer” modelini de eklemesi bekleniyor. Bu modelde bir dijital crown’un, daha fazla butonun ve değiştirilebilir kayışların olması bekleniyor.

IDC, geçtiğimiz günlerde akıllı saatler ile ilgili ikinci çeyrek raporunu yayınlamıştı:  Rapora göre, ikinci çeyrekte akıllı saat sektöründeki büyüme ilk kez düşüş eğilimine girmiş ve %32 oranında azalmıştı.

Samsung Gear S3’ün piyasaya nasıl bir hareketlilik getireceğini hep birlikte göreceğiz.

İlgili İçerikler

Samsung’dan Önemli Adım: Şirket, Fabrikaları ve Ofislerinde Yenilenebilir Enerji Kullanacak

Zehra Öney

Facebook iOS ve Samsung Gear VR’a 360 Derece Video Desteği Sunmaya Başladı

Zehra Öney

Halklailiskiler.com Sitesinde Yayınlanan Yeni Yazım “@erteleme”

Zehra Öney