Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Apple, iPhone 11 Modellerini Tanıttı

Apple, iPhone 11 Modellerini Tanıttı

Apple, iPhone 11 ailesindeki modelleri tanıttı.

Apple yeni kamera, geliştirilmiş ekran, daha hızlı işlemci ve daha uzun pil ömrüne sahip iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini tanıttı.

The Independent tarafından yayınlanan habere göre, yeni iPhone modelleri, ilk olarak 2017 yılında iPhone X ile benzer tasarıma ve ekran boyutlarına ve telefonun üzerinde yer alan Face ID çentiğine sahip.

iPhone Pro, iki boy olarak piyasaya sürülecek: Biri 5,8 inçlik (147 mm), diğeri 6,5 inçlik (165 mm) ekrana sahip olacak. Geliştirilmiş Super Retina XDR OLED ekranlar, daha yüksek çözünürlüğe, daha parlak ve daha iyi renklere sahip ve pil kullanımı da daha az.

6,1 inçlik ekrana sahip olan iPhone 11, iki kameraya sahip ve geçen yıl piyasaya çıkan iPhone XR’ye kıyasla bir değil, iki arka kameraya sahip olarak piyasaya çıkacak.

Bu yeni “ucuz” iPhone, iki kamera üzerinden 4K çözünürlükte, saniyede 60 kareye (60fps) kadar video çekebiliyor. Apple, iPhone 11’in, iPhone 11 Pro modelleri hariç, bir akıllı telefondaki en iyi kalitede video çektiğini belirtti.

Görsel: news.abs-cbn.com

İlgili İçerikler

8 Yeni Film Vizyonda | 26.07.2015

Zehra Öney

LG ve Sprint, Amerika’nın İlk 5G Telefonu Üzerinde Çalışıyor

Zehra Öney

Kullanıcılar En Çok Hangi Uygulamaları İndiriyor ve Siliyor?

Zehra Öney