Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Google, Play Pass’i ABD Dışındaki 9 Ülkeye Daha Getiriyor

Google, Play Pass’i ABD Dışındaki 9 Ülkeye Daha Getiriyor

Google Play Pass’in yıllık üyelik ücreti de 29,99 dolar olarak açıklandı.

Google’ın Android için Play Pass’i duyurmasından sonra geçen yaklaşık bir senenin ardından Google, oyun ve uygulama abonelik servisini ABD dışında da kullanıma sunuyor. The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Google Play Pass bu haftadan itibaren Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Yeni Zelanda, İspanya ve İngiltere’de kullanıma sunulacak.

Kullanıcılar Google Play Pass’i bir ay boyunca ücretsiz deneyebilecekler. Kullanıcılar Play Pass üyeliğini Play Store menüsünde bulabilecekler. Deneme süresinin bitmesinin ardından ABD’li kullanıcılar aylık 4,99 dolar ödeyecekler. Bununla birlikte, Google, kullanıcıların tasarruf etmeleri için yıllık üyelik hizmetini de kullanıma sunuyor: ABD’li kullanıcılar 29,99 dolara yıllık üyelik satın alabilecekler.

Google Play Pass, kullanıcılara yüzlerce oyun ve uygulama için tam sürüm ve reklamsız erişim sunuyor. Bunların arasında Sonic the Hedgehog Classic, Stardew Valley, Monument Valley’in her iki oyunu, AccuWeather, Pic Stitch ve Dictionary.com Premium da bulunuyor.

Görsel: 9to5google.com

İlgili İçerikler

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Süresiz Olarak Ertelendi

Zehra Öney

2019 Yılında En Çok Satılan Telefonların Neredeyse Tamamı iPhone ya da Galaxy’ydi

Zehra Öney

Eurovision Koronavirüs Sebebiyle İptal Edildi ama Avrupa’nın Artık Yapay Zeka Şarkı Yarışması Var

Zehra Öney