Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Samsung Yeni Ürünlerini Tanıttı

Samsung Yeni Ürünlerini Tanıttı

Microsoft ile iş birliği yapan Samsung, kullanıcılarına daha fazla Windows 10 entegrasyonu sunuyor.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Samsung, premium amiral gemisi akıllı telefonu Note 20’nin yanı sıra yeni S7 tablet, Galaxy Watch 3, yeni katlanır telefonu Galaxy Z Fold 2 ve yeniden tasarlanan Galaxy Buds kulaklıklarını tanıttı.

Samsung, online olarak düzenlenen tanıtım etkinliğinde Note serisinin, oyun kabiliyetlerine odaklanmaya devam edeceğini bir kez daha gösterdi.

Oyuna odaklanmanın bir parçası olarak, Samsung, Microsoft ile iş birliği yaparak “avucunuzun içinde Xbox oyun deneyimi” sunmayı hedefliyor. Note20 ve Note20 Ultra 5G, güçlü özellikli çiplerle, geniş ekranlarla, Samsung’un popüler S pen kalemiyle, ekranın altına gömülü parmak izi okuyucusu ve geliştirilen kameralarla donatılmış olarak piyasaya çıkacak.

Şirket ayrıca yeni nesil akıllı saati Galaxy Watch 3’ü ve kablosuz kulak içi kulaklığı Galaxy Buds’ı tanıttı. Galaxy Buds kulaklıklar yeniden tasarlandı ve aktif gürültü önleme özelliğine sahip.

Samsung ayrıca Galaxy Z Fold 2 katlanır telefonunu da tanıttı. Samsung, bu yeni katlanır cihazını “iki katlanır telefonu kullanıma sunduktan ve kullanıcılar tarafından en çok istenen güncelleme ve yeni özellikleri dinleyerek” tasarladıklarını ifade etti.

Görsel: glitched.online

İlgili İçerikler

Nintendo ve DeNA’nın İş Birliği ile Mario ve Diğer Oyunlar Mobil’e Geliyor

Zehra Öney

Microsoft’un Gelirleri Beklentilerin Üzerinde Oldu

Zehra Öney

LG, Dünyanın Telefon Gerektirmeyen İlk Android Akıllı Saatini Tanıttı

Zehra Öney