Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Apple’ın 15 Eylül Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Apple’ın 15 Eylül Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Apple’ın bu yılki Eylül etkinliğinde iPhone’lar tanıtılmayabilir.

Apple’ın merakla beklenen yeni etkinliği 15 Eylül’de yapılacak. Koronavirüs pandemisi sebebiyle yine sadece online olarak gerçekleşecek olan etkinliğe dair detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, bu yılki etkinlikte, sürpriz bir şekilde, yeni iPhone modelleri tanıtılmayacak. Apple da bu bilgiyi doğruladı ve yeni telefonların Eylül sonunda piyasaya çıkmayacağını açıkladı.

Apple’ın tanıtacağı önemli cihazlardan biri Apple Watch olacak. Series 6 saatlerin, dahili uyku takip uygulaması olacağı ve yeni Fitness uygulamasına sahip olacağı belirtiliyor. Yeni saatlerin aynı zamanda kandaki oksijen seviyesini de ölçmesi bekleniyor.

Apple’ın Series 6 saatlere ek olarak Series 5 ya da Series 3’ün yerini alacak daha düşük segment bir Apple Watch modeli de tanıtacağı belirtiliyor.

iPad Air de yeni bir tasarıma sahip olarak tanıtılacağa benziyor: iPad Pro gibi köşeden köşeye ekrana sahip olması beklenen cihazın Touch ID desteğine de sahip olması bekleniyor.

Ayrıca Apple’ın yeni HomePod’un yanı sıra kulak üstü kulaklıklarını tanıtması bekleniyor. Ek olarak Apple Music, Apple TV+ ve diğer uygulamaları bünyesinde barındıran Apple One üyelik servisinin de tanıtılması bekleniyor.

Görsel: macrumors.com

İlgili İçerikler

Start-up’lar Birinci Çeyrekte Ne Kadar Yatırım Aldı?

Zehra Öney

Amsterdam’ın Kanallarındaki Botlar da Elektrikle Çalışacak

Zehra Öney

Mobil Sağlık Uygulamaları Pazarı 489 Milyon Dolara Ulaştı

Zehra Öney