Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

HBO Max, Reklam Destekli Versiyon Üzerinde Çalışıyor

HBO Max, Reklam Destekli Versiyon Üzerinde Çalışıyor

Daha ucuz ve reklam destekli HBO Max, Haziran’da kullanıma sunulacak.

Bir yıldan daha az süredir kullanımda olmasına rağmen HBO Max, pazardaki en önemli video izleme servislerinden biri haline geldi. Bunda en önemli etkenlerden biri de servisin oldukça geniş olan izleme kütüphanesi elbette.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, HBO Max’ın bağlı olduğu AT&T, servisin reklamla desteklenen daha ucuz bir versiyonu üzerinde çalışıyor.

Reklamsız HBO Max’ın aylık ücreti ABD’de 14,99 dolarken reklamsız versiyonun ne kadarlık bir ücrete sahip olacağı henüz açıklanmadı.

Reklamla desteklenen HBO Max’ın daha ucuz versiyonunda, Warner Bros’un sinema prömiyerleri de yer almayacak. AT&T, geçen yılın sonlarında, Warner Bros filmlerinin sinemalarla aynı anda HBO Max’ta olacağını belirtmişti.

HBO Max’ın reklamsız versiyonunu kullanan üyeler bu yıl içerisine The Matrix 4, Dune, In the Heights ve The Suicide Squad filmlerini sinemalarla aynı anda izleyebilecekler. Ancak bu filmler, reklamsız versiyonda -en azından filmlerin yayına girdiği gün- olmayacak.

Diğer bütün HBO Max içeriği, HBO Max Original’ler de dahil olmak üzere, reklamlı sürümde yer alacak. HBO Max Original TV şovları reklam içermeyecek ancak reklamlar diğer içeriklerde gösteriliyor olacak.

Görsel: uxdesign.cc

İlgili İçerikler

Intel, Çalışanlarına Ne Kadar Ücret Ödediğini Raporlayacak

Zehra Öney

TikTok Kendisine Yönelik Davanın Açılmasından 1 Gün Sonra Anlaşmaya Vardı

Zehra Öney

Kağıt Paranın Olmadığı Ekonomilere Doğru

Zehra Öney