Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Spring Loaded: Apple, 20 Nisan Etkinliğini Duyurdu

Spring Loaded: Apple, 20 Nisan Etkinliğini Duyurdu

Apple’ın 20 Nisan’da gerçekleşecek olan Spring Loaded etkinliğinde, yeni iPad Pro’nun tanıtılması bekleniyor.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Apple, beş ay aradan sonra yeni ürün etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlandığını duyurdu. Yeni etkinliğin davetiyeleri dün sabah itibarı ile gönderilmeye başlandı ve etkinlik, 20 Nisan 2021 Salı günü, Pasifik Standart Saati ile 10.00’da başlayacak.

Pek çok insan bu etkinliği aslında davetiyeler aracılığıyla değil, Siri sayesinde öğrendi. “Hey Siri, Apple’ın bir sonraki etkinliği ne zaman?” diye soran kullanıcılar, “Özel etkinlik 20 Nisan Salı günü, Kaliforniya’daki Apple Park’ta. Tüm detaylara apple.com’dan ulaşabilirsiniz.” cevabını aldılar.

Apple’ın bahar etkinliklerinin iPad odaklı olması adeta bir geleneğe dönüştü. Sektörde konuşulanlara göre, yeni iPad’in, geçen yıl tanıtılan Mac bilgisayarlar gibi M1 çip ile benzer performansa sahip yeni bir işlemciye sahip olacağı belirtiliyor. Ek olarak iPad’in 12,9 inçlik modelinin Mini LED teknolojisine sahip olması bekleniyor ki Mini LED ekranların daha önceki iPad modellerinde yer alan LCD ekranlardan daha iyi kontrast sunduğu da belirtiliyor.

Görsel: Apple

İlgili İçerikler

İngiliz Kullanıcılar Mobil’de Bilgisayardan Daha Fazla Zaman Geçiriyor

Zehra Öney

Pokemon Go 1 Ayda 200 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Zehra Öney

Amazon’un Prime Üye Sayısı Dünya Çapında 200 Milyonu Geçti

Zehra Öney