Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam Trend Teknolojiler

Lime, Lime Prime’ı Kullanıma Sundu

Lime, Lime Prime’ı Kullanıma Sundu

Lime, Lime Prime’ı sık kullananları ödüllendirecek.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, elektrikli scooter kiralama servisi Lime, kullanıcılar bir scooter kiraladıklarında, onları kilit açma ücretlerinden kurtaran güncellenmiş bir abonelik hizmeti sunmaya başladı. Lime Prime olarak isimlendirilen servis, aylık 6 dolarlık kullanım ücretiyle, kullanıcıların ek ücret ödemeden 30 dakikaya kadar e-bisiklet, elektrikli scooter veya mopet kullanmalarına da izin verecek. Ek olarak, sürdürülebilir şirket politikasının bir parçası olarak, Lime, Temmuz ortasına kadar her yeni kayıt yaptıran Prime üyesi için bir ağaç dikecek.

Lime, 2019’da Lime Pass isimli üyelik servisini de kullanıma sunmuştu ve kullanıcıları kilit açma ücretlerinden kurtaran Lime Pass’ın fiyatlandırması şehre göre değişiyordu. Örneğin bu ücret, San Francisco’da, başlangıçta haftada 5 dolardı.

Prime aboneliğinden muhtemelen en çok servisi sık kullananlar faydalanacaklar. Lime, günde bir kez kiralama yapanların, kilit açma ücretlerinde ayda yaklaşık 25 dolar tasarruf edeceklerini belirtiyor ki bu ücret de kiralama başına 1 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Görsel: li.me

İlgili İçerikler

Amerika’nın 3 Boyutlu Yazıcıyla İnşa Edilen İlk Evleri Satışa Çıktı

Zehra Öney

Microsoft, Xbox Series X Konsolunun Fiyatını ve Satış Tarihini Açıkladı

Zehra Öney

Uber Dördüncü Çeyrekte Ne Kadar Gelir Elde Etti?

Zehra Öney