Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

HBO Max, 39 Ülkede Kullanıma Sunuldu

HBO Max, 39 Ülkede Kullanıma Sunuldu

HBO Max, Latin Amerika ve Karayiplerdeki 39 bölgede kullanıma sunuldu.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, HBO’nun video izleme servisi HBO Max, Latin Amerika ve Karayiplerdeki 39 yeni bölgede kullanıma sunuldu. Bu lansmanla birlikte, şirket ilk kez ABD dışında faaliyet göstermeye başlayarak dünyaya açılma konusunda önemli bir adım attı.

Lansmanın bir parçası olarak, HBO Max, önümüzdeki iki yıl boyunca Latin Amerika’da 100 tane yerel yapımı hayata geçirecek ve ayrıca, kullanıcılara, HBO Max’ın favori program ve yapımlarına erişim izni sunacak.

ABD’de reklamla desteklenen daha ucuz aylık ücrete sahip versiyonunu kullanıma sunan HBO, yeni girdiği bu pazarlarda reklamlı sürümünü sunmayacak. Kullanıcılar, mobil sürüm veya standart plan arasında seçim yapabilecekler. Standart çözünürlüğe sahip olan mobil sürüm, sadece mobil cihazlardan izlenebilecek ve kullanıcılar, ayda 5 içeriği cihazlarına indirebilecekler. Kullanıcılar ayrıca, beş farklı profili destekleyen, aynı anda 3 kullanıcının kullanabildiği, 30 adede kadar yapım indirmeye izin veren yüksek çözünürlüklü ya da mevcutsa 4K çözünürlüğü destekleyen standart plana üye olabilecekler. Planların fiyatlandırması bölgeye göre değişecek.

Görsel: enterate24.com

İlgili İçerikler

Toplum 5.0’a Doğru: Toyota “Geleceğin Şehri”nin Prototipini İnşa Ediyor

Zehra Öney

Samsung Galaxy Note 9 Tanıtıldı

Zehra Öney

10 Nisan Haftasında 10 Yeni Film Gösterimde

Zehra Öney