Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Samsung Yeni Katlanır Akıllı Telefonlarını, Galaxy Buds2’yi ve Galaxy Watch4’ü Tanıttı

Samsung Yeni Katlanır Akıllı Telefonlarını, Galaxy Buds 2’yi ve Galaxy Watch 4’ü Tanıttı

Samsung ilk su geçirmez katlanır akıllı telefonlarını tanıttı.

Tech Crunch tarafından yayınlanan habere göre, Samsung, düzenlediği sanal etkinlikte merakla beklenen ürünlerini tanıttı. Tanıtılan ürünler arasında Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 katlanır akıllı telefonlar, Galaxy Buds2 kablosuz kulaklıklar ve Galaxy Watch4 akıllı saat yer alıyor.

Galaxy Z Fold3’ün en önemli yeni özelliklerinden biri, 7,6 inçlik hiçbir engel içermeyen iç ekranı oldu. Cihazın 4 megapiksellik kamerası ekranın altına gömülerek, Fold2’nin ekrandaki kamera boşluğu ortadan kaldırılmış oldu. Cihazın, bu 4 megapiksellik kamerasına ek olarak 3 adet 12 megapiksel arka kamerası ve 10 megapiksel bir ön kamerası daha bulunuyor. Fold3’ün 6,2 inçlik ön ekranı 120Hz’ye kadar yenileme frekansına sahip ki bu da ekrandaki görsellerin daha iyi görüntülenmesini sağlıyor.

Fold3, aynı zamanda Samsung’un S Pen’i destekleyen ilk katlanır akıllı telefonu oldu. Cihaz için 2 farklı S Pen alternatifi bulunuyor: S Pen Fold Edition ve S Pen Pro.

Daha küçük ve daha ucuz olan diğer katlanır telefon Galaxy Z Flip3 ise 6,7 inçlik iç ekrana sahip ve ekran 120Hz yenileme frekansına sahip. Cihazın katlandığı durumda üst bölümde yer alan ekranı da biraz daha büyütülerek 1,9 inç boyutuna getirildi.

Samsung’un tanıttığı yeni kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds2, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ve satış fiyatı da 149,99 dolar olarak açıklandı. Samsung, Galaxy Buds2’nin, aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 5 saate kadar pil ömrü sunduğunu açıkladı.

Samsung’un tanıttığı bir diğer ürün de Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch4 Classic oldu. Cihazların işletim sistemi, Google ve Samsung tarafından birlikte geliştirilen Wear OS oldu.

Görsel: samsung.com

İlgili İçerikler

Starbucks ile WeChat Çin’de İş Birliğine Başladı

Zehra Öney

Microsoft Daha Uygun Fiyatlı Surface Laptop Go Bilgisayarını Tanıttı

Zehra Öney

NBCUniversal, Vudu’yu Satın Almak için Görüşmeler Yapıyor

Zehra Öney