Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

CNN Plus İlkbaharda Yayına Başlayacak

CNN Plus İlkbaharda Yayına Başlayacak

İlkbaharda yayına başlayacak olan CNN Plus video izleme servisi için aylık ücret açıklandı.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, yakın zamanda kullanıma sunulacak olan CNN Plus video izleme servisi, erken üye olanlar tarafından ayda 2,99 dolardan izlenebilecek ve bu fiyat, aboneliklerini sürdürdükleri süre boyunca geçerli olacak.

Tanıtım kampanyası için geçerli olan süre dolduğunda, yani CNN Plus kullanıma sunulduktan bir ay sonra, servisin ücreti aylık 5,99 dolar veya yıllık 59,99 dolar olacak.

CNN’in bağlı olduğu ana şirket WarnerMedia, ayrıca daha düşük ücretli, reklamlarla desteklenen bir model üzerinde çalışıyor ve bu paketin, CNN Plus’ın yanı sıra HBO Max’ı da içermesi bekleniyor. WarnerMedia, bu paketin ne zaman kullanıma sunulacağını açıklamadı.

CNN Plus’ın lansmanında Chris Wallace, Wolf Blitzer, Kasie Hunt ve Brian Stelter tarafından sunulacak günlük programlar yer alacak. Ayrıca Audie Cornish, Anderson Cooper, Don Lemon, Jake Tapper, Jemele Hill, Cari Champion, Rex Chapman, Christiane Amanpour, Poppy Harlow, Sanjay Gupta ve Scott Galloway tarafından sunulacak haftalık programlar da yer alacak.

Görsel: plus.cnn.com

İlgili İçerikler

Samsung İkinci Çeyrekte Hindistan’da En Fazla Telefon Sevkiyatı Yapan Şirket Oldu

Zehra Öney

Instagram, Hikayeler’e Reklam Almaya Başlıyor

Zehra Öney

Geliştiriciler Konferansı: Apple’ın En Büyük Haberleri

Zehra Öney