Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Netflix Üç Yeni Oyun Duyurdu

Netflix Üç Yeni Oyun Duyurdu

Netflix tarafından duyurulan en yeni oyunlarından biri, içme suyu kıtlığı konusunda farkındalık yaratıyor.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Netflix, yeni mobil oyun platformuna üç yeni oyun eklediğini duyurdu. Oyunlardan ikisi kullanıcıların erişimine açılırken üçüncüsü kullanıcılara “yakında” sunulacak. Oyuncular üç oyunu da Netflix uygulamasından veya doğrudan uygulama mağazalarından indirebilecekler.

İlk oyun “This is a True Story” adlı eğitici bir rol yapma (role playing) oyunu. Frosty Pop tarafından Charity: Water iş birliğiyle geliştirilen oyun, elle boyanmış arka planlara sahip. Sahra Altı Afrika’da yaşayan bir kadının hikayesini anlatan oyun, kadının, ailesine su bulmak için verdiği mücadele üzerine kurulu. Oyun, Netflix’e göre gerçek insanların deneyimlerine dayanıyor.

İkinci oyun, PlayStation 3’ün yenilenen oyunu “Shatter”. Tuğlaların kırıldığı oyun, yenilenmiş bölümler ve müzik ile yeniden kullanıcılarla buluşuyor. Oyunda ayrıca, küresel puan tabloları da yer alacak.

Yakında kullanıcılarla buluşacak olan üçüncü oyun ise “Into the Dead 2: Unleashed”. Netflix bu oyunu “koşma / silahla vurma melezi” olarak tanımlıyor ve oyun ilk olarak 2017’de piyasaya çıkmıştı.

Görsel: about.netflix.com

İlgili İçerikler

Apple’ın Yeni Etkinliği 8 Mart’ta Düzenlenecek

Zehra Öney

Apple Yeni MacBook Air, iPad Pro ve Mac Mini’yi Tanıttı

Zehra Öney

Bu Hafta 10 Yeni Film Vizyonda | 19 Nisan

Zehra Öney