Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blippar Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

British Tech Summit’teyiz!

İngiltere ve Türkiye arasındaki ticaret ve yatırımı desteklemek amacıyla yürütülen GREAT kampanyası kapsamında The Wyndham Grand’da düzenlenen zirveye, Blippar Türkiye olarak katıldık!

Zirvenin 10.30’da başlayan “Gelişen Pazarlarda Teknoloji Markaları Oluşturmak” bölümünde Blippar CEO’su ve Kurucu Ortağı Ambarish Mitra katıldı. Milyonlarca dolar yatırımın tek yönlü iletişim yapan reklamlara harcandığını belirten Mitra, Blippar’ın hem kullanıcıyla etkileşim yarattığını hem de markalara kullanıcı davranışlarını anlama olanağı sağladığını belirtti.

British Tech Summit Ambarish Mitra2

Blippar’ın akıllı telefonları medya merkezine dönüştürdüğünü vurgulayan Mitra, görsel iletişimin kelimelerden daha etkili olduğunu ve markaların teknoloji ile rakiplerinin arasından sıyrıldığını, farklılık yaratarak daha fazla ilgi görmelerini sağladığını belirtti.

British Tech Summit Ambarish Mitra

Blippar’ın Pepsi ve Pek Yakında kampanyasının demosunu yapan Ambarish Mitra asıl büyük değişimin önümüzdeki 5 yılda yaşanacağını, günümüzdeki gelişmelerin değişimin sadece küçük bir parçası olduğunu belirtti.

British Tech Summit Zehra Öney3

8 milyon sterlin değerindeki Newton-Katip Çelebi Fonu’nun da duyurusunun yapıldığı zirvede Blippar Türkiye standımız da yer alıyor. Sizi de bekliyoruz. Çünkü “Technology is GREAT!”

British Tech Summit Zehra Öney

 

İlgili İçerikler

Drone’lar Yüksek Hızlı İnternet Altyapıları Kurmaya Yardım Ediyor

Zehra Öney

İnternet Trafiğinde Bilgisayar ve Tabletlerin Oranı Son 3 Yılda Ne Kadar Azaldı?

Zehra Öney

IBM Dünyanın İlk 2 Nanometrelik Çiplerini Üretti

Zehra Öney