Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Basında Blippar Mobil ve Dijital Teknolojiler TV - Video

Startup Çalışma Ofislerinin Felsefesi | Milliyet

Startup Çalışma Ofislerinin Felsefesi | Milliyet

Startup aşamasında olan bir firmanın genç ruhu taşıdığını söyleyen Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney o nedenle çalışma ortamlarında çağa ayak uyduran tasarımların tercih edildiğini ifade etti.

Startup işlerinde daha çok genç ve dinamik insanlarla çalışıldığını söyleyen Zehra Öney, bu genç insanların rahatça çalışabilecekleri ve üretecekleri bir ortamın sağlanması gerektiğini dile getirdi ve ekledi “Dinamik daha çağa ayak uyduran daha hızlı daha çalışanın içinde de yaratım yapabileceği işi büyütebileceği bir ortama ihtiyaç var.”

Zehra Öney, ofis içerisinde çalışan olup şirketin büyümesinde büyük katkıları olan entrepreneur çalışanların en büyük emekçilerdir dedi. “Biz onlar içinde rahat bir çalışma ortamı olacağını düşünerek hem de startup olduğumuz işin içinde katarak böyle bir çalışma ortamı yarattık.” diyen Zehra Öney, startup’ın DNA’sında ağır iş yükü, uzun çalışma saatleri ve büyük sorumlulukların olduğunu, Türklerin tabiriyle de böyle bir ortamda herkesin elini taşın altına koyup çalıştığını söyledi.

Startup ofislerinde konsept yaratılmasının işin büyümesine katkı yapacağını dile getiren Zehra Öney “Blippar kendisi de globalde de genç bir oluşum, startup sayılabilecek bir oluşum. Sadece dört yıl oldu dünya üzerinde çalışmaya başlayalı. Dolayısıyla da dünyadaki ofislerine de baktığımızda bütün ofisler bu startup ofis DNA’sını kabul etmişler.” diyerek startup ofis oluşumlarını özetledi.

Kaynak: milliyet.com.tr

İlgili İçerikler

Görsel Arama Motoru Geliyor | Olay

Zehra Öney

Amerika’da Artırılmış ve Sanal Gerçeklik Kullanıcı Sayısı Ne Kadar Olacak?

Zehra Öney

Galaxy Note 7 Krizi, Samsung’un Gelirlerini Nasıl Etkiledi?

Zehra Öney