Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blippar Event Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler Trend Teknolojiler

Blippar ve Pepsi “Pek Yakında” ile Digital Impact Ödülü Kazandı

Blippar ve Pepsi iş birliğinde hayata geçirdiğimiz “Pek Yakında” kampanyası ile Yiyecek ve İçecek Sektöründe Dijitalin En İyi Kullanımı alanında Digital Impact ödülü kazandık!

Bu yıl altıncısı düzenlenen Digital Impact 2015 Ödülleri Londra’daki Marriott Hotel Grosvenor Square’deki törende sahiplerini buldu. Blippar olarak katıldığımız törende, Pepsi ile birlikte hayata geçirdiğimiz Pek Yakında kampanyası ile Yiyecek ve İçecek Sektöründe Dijitalin En İyi Kullanımı alanında ödül aldık!

Digital Impact Awards

2 Ekim 2014’te gösterime giren ve başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Pek Yakında filmi için Blippar Türkiye ve Pepsi olarak, kullanıcılara yenilikçi bir artırılmış gerçeklik deneyimi yaşattık. Kampanya kapsamında kullanıcılar Pepsi kutularını blipp’leyerek Pek Yakında ekibiyle 2 ayrı fotoğraf çektirip filmin fragmanını ve kamera arkası görüntülerini izlediler ve Pek Yakında galasının kendi şehirlerinde yapılması için oy kullandılar.

Digital Impact Awards2

6 yıldan bu yana düzenlenen Avrupa çapındaki en iyi kurumsal dijital iletişim çalışmalarını ödüllendiren Digital Impact Awards’ın jürisi de Avrupa çapındaki saygın iletişimcilerden meydana geliyor. Sadece ödül töreni ile değil, konuklarına eğlenceli bir gece yaşatan gecede yemekler, müzik, ışıklar ve konfetiler de unutulmazdı.

İlgili İçerikler

Apple, iPhone 11’i Hindistan’da da Üretmeye Başladı

Zehra Öney

Angry Birds Artık Uçaklarda da Oynanabilecek

Zehra Öney

Ürünlerinizi İnteraktif Hale Getirin! | DSDER

Zehra Öney

Yorum yapın