Zehra Öney
Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Medya

Snapchat Yaşam ve Teknolojiyi Bütünleştiren Dijital Dergisini Tanıttı

Son dönemin en çok kullanılan mobil uygulamalarından Snapchat, popülerliğini artırmaya devam ediyor: Bloomberg’ün yayınladığı rapora göre, günlük aktif kullanıcı sayısı Twitter’ı geçen uygulama yeni özelliklerini duyurarak özellikle genç kitlenin ilgisini canlı tutmayı başarıyor.

Şirket tarafından yeni duyurulan özellik ise, Snapchat’in şimdiye dek görmediğimiz bir yüzü ile bizi tanıştırıyor: Dijital yayıncılık…

Real Life adı verilen online dergi, 27 Haziran’da kullanıma sunulacak. Real Life’ta, teknolojiyle yaşamak hakkında makaleler, tartışmalar ve anlatıcılar yer alacak. Nathan Jurgenson tarafından yönetilecek olan Real Life, Jurgenson’ın açıklamasına göre, teknolojik cihazların tanıtıldığı bir haber sayfası ya da sektör dedikodularının yer aldığı bir platform olmayacak. Bugün nasıl yaşadığımıza ve cihazların yaşamımızı nasıl etkilediğine odaklanacak. Hafta içi her gün bir içeriğin yayınlanacağı platform, gelecekte formatını genişletecek.

Real Life ile ilgili en önemli özelliklerden biri ise, Real Life, Snapchat’ten içerik olarak bağımsız olacak. Snapchat’in yeni özelliğinin uygulama ve sektör özelinde nasıl bir etki yaratacağını hep birlikte göreceğiz.

İlgili İçerikler

Apple Watch 31 Temmuz’da Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Zehra Öney

Mobil İnternet Gelirleri 2018’de 850 Milyar Dolara Ulaşacak

Zehra Öney

Netflix 200 Milyon Ücretli Üye Eşiğini Geçti

Zehra Öney

Yorum yapın