Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blippar Mobil ve Dijital Teknolojiler Trend Teknolojiler

Şimdi Kullanmaya Başlayın: Blippar’ın Artırılmış Gerçeklik Aracı ile Yapabileceklerinizin Sınırı Yok

Şimdi Kullanmaya Başlayın: Blippar’ın Artırılmış Gerçeklik Aracı ile Yapabileceklerinizin Sınırı Yok

Artırılmış gerçeklik sektörünün lideri Blippar, üstün artırılmış gerçeklik teknolojisinin gücünü herkese açıyor! 

2011 yılında İngiltere’de kurulduktan sonra kısa sürede artırılmış gerçeklik sektöründe lider olan ve 2014 yılında İstanbul ofisini açan Blippar, üstün artırılmış gerçeklik teknolojisinin gücünü herkese açıyor!

Blippar’ın görsel tanıma teknolojisinin itici gücü olan bilgisayarla görme, sürücüsüz otomobiller gibi günümüz yeniliklerinde bir kilometre taşı. Ancak bu teknolojiye olan talep ile kaynaklara ulaşma konusunda bir eşitsizlik de bulunuyor. Blippar, bilgisayarla görme alanında artan talebi karşılamak için Bilgisayarla Görme API’sini yayınladı. Artık kendi ürün ve hizmetlerini geliştirmek için tüm sektörler bu güçlü ve kullanımı kolay platformun avantajlarından yararlanabilecek.

Peki ama nasıl?

Blippar olarak artırılmış gerçekliği herkes için ulaşılabilir kılmaktan son derece mutluyuz! Blippbuilder, Blippbuilder Script ve Bilgisayarla Görme API’si ile artırılmış gerçeklik araçları artık bireysel ve kurumsal kullanıma açık, üstelik bireysel kullanım ücretsiz.

Blippbuilder ile bireysel kullanıcılar ücretsiz olarak kendi blipp’lerini geliştirebilecekler: Herhangi bir kod yazma becerisi gerektirmeyen Blippbuilder ile kullanıcılar sadece sürükle-bırak işlemleri ile kendi blipp’lerini yaratabilecekler.

Önceden sadece Blippar ekibinin kullandığı Blippbuilder Script ise, artık herkese açık! Blippbuilder Script, Blippar’ın sunduğu tüm özellikleri sunarak kullanıcılara sınıfının en iyisi artırılmış gerçeklik deneyimi sunuyor. Javascript kullanan Blippbuilder Script’in temel, profesyonel ve eğitim alanında çözümleri bulunuyor.

Bilgisayarla Görme API’si ise hem güçlü hem de kullanımı kolay. Fotoğraf etiketlemeden sigorta şirketleri için taleplerin doğrulanmasını hızlandırmaya kadar geniş çapta çözümler sunuyor.

Beta sürümüyle 4000’den fazla kullanıcıya ulaşan Blippar’ın artırılmış gerçeklik aracı Blippbuilder artık son sürümüyle karşınızda!

Blippbuilder ile tanışmak için https://blippar.com/en/products/blippbuilder/

Blippbuilder Script ile tanışmak için https://blippar.com/en/products/blippbuilder-script/

Blippar’ın Bilgisayarla Görme teknolojisi ile tanışmak için https://blippar.com/en/products/computer-vision-api/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Amazon Prime Day 2020 Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Zehra Öney

Biyorobotların Sayısı Artıyor

Zehra Öney

Apple Katlanır Bir Telefon Üretmeyi Planlıyor Olabilir

Zehra Öney