Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Amazon’dan Araba Almaya Ne Dersiniz?

Amazon’dan Araba Almaya Ne Dersiniz?

Amazon ve Fiat Chrysler arasında yapılan anlaşma kapsamında artık Amazon İtalya kullanıcıları arabalarını Amazon aracılığıyla alabilecekler.

Dünyanın en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon, İtalya özelinde bir yeniliğe daha imza attı. Amazon ve Fiat Chrysler arasında yapılan anlaşma kapsamında artık Amazon İtalya kullanıcıları arabalarını Amazon aracılığıyla alabilecekler.

İtalya’nın en çok satılan üç modeli olan Panda, 500 ve 500L modellerinin satışa sunulduğu Amazon’da, kullanıcılar, %15’ten %28’e varan oranda indirimden de yararlanacaklar.

Fiat 500 modelinin 16.000 Euro yerine 11.480 Euro’ya, Fiat 500L modelinin 25.500 Euro yerine 21.730 Euro’ya, Fiat Panda modelinin 13.850 Euro yerine 10.480 Euro’ya satıldığı Amazon İtalya sitesinde, satın almak istedikleri modeli seçenler ile Amazon iletişime geçerek ödemeyi nerede tamamlayacakları ve araçlarını nereden teslim alacakları konusunda kullanıcılara bilgi verecek.

Araştırmalara göre, İtalyan kullanıcıların yarısı arabalarını online almayı isterken, %97’si geleneksel araba galerilerinden almayı tercih ediyor.

Amazon ve Fiat’ın bu yeni iş birliği kapsamında Fiat Chrysler’ın İtalya ve EMEA Yönetici Direktörü Gianluca Italia, “Kullanıcılara yeni araçlarını seçerken daha etkili ve şeffaf bir yol sunmanın zamanı geldi.” sözleriyle görüşlerini paylaştı.

İlgili İçerikler

Her Ay 37 Saatimizi Mobil Uygulamalarda Geçiriyoruz

Zehra Öney

Spotify, Çalışanlarının Uzaktan Çalışmalarını Sağlayacak

Zehra Öney

Amerikalı Kullanıcılar Her Ay 14 Saatini Facebook Mobil Uygulamasında Geçiriyor

Zehra Öney