Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

New Balance Akıllı Saatini ve Kulaklığını Tanıttı

New Balance Akıllı Saatini ve Kulaklığını Tanıttı

Ünlü spor markası New Balance, Las Vegas’ta düzenlenen CES 2017 – Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yeni akıllı saatini ve Bluetooth kulaklığını tanıttı.

1906 yılında kurulan New Balance, son yıllarda ülkemizde de son derece popüler hale gelen bir marka. Dünya çapında özellikle spor ayakkabıları ile öne çıkan marka, teknoloji yatırımlarına da hız vermeye başladı.

Dünyanın önemli teknoloji etkinliklerinden biri olan ve Las Vegas’ta devam eden CES 2017’de (Consumer Electronics Show – Tüketici Elektroniği Fuarı), New Balance yeni akıllı saatini ve Bluetooth kulaklığını tanıttı.

RunIQ olarak isimlendirilen yeni akıllı saatin üretiminde Intel ile iş birliği yapan New Balance, ilk akıllı saatini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Kalp atış sensörü, GPS ve 24 saat güç sağlayan bataryaya sahip olan RunIQ, su geçirmez özelliğe de sahip.

Google ile iş birliği kapsamında ise, Google Music arşivinde yer alan şarkıların offline olarak dinlenmesini sağlayan RunIQ sayesinde, koşu sırasında telefonunuzu yanınıza almaya gerek kalmayacağı da New Balance tarafından açıklandı. Ürünün fiyatı 300 dolar olacak.

New Balance ayrıca PaceIQ adlı yeni Bluetooth kulaklığını da tanıttı: Jabra ile iş birliği kapsamında geliştirilen kulaklık 110 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

İlgili İçerikler

Xiaomi, Bir Telefonu 8 Dakikada Tamamen Şarj Edebileceğini Söylüyor

Zehra Öney

Amazon’un Prime Üye Sayısı 150 Milyona Yükseldi

Zehra Öney

Spotify, Çalışanlarının Uzaktan Çalışmalarını Sağlayacak

Zehra Öney