Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Samsung Note 8’in Ön Siparişleri Ne Durumda?

Samsung Note 8’in Ön Siparişleri Ne Durumda?

Şirket, Note 8’in Note ailesi içerisinde şimdiye kadar en yüksek ön sipariş alan telefonu olduğunu açıkladı.

Ağustos ayında tanıtılan Note 8, Samsung için sadece bir phablet değil, çok daha fazlasını temsil ediyor. Çünkü geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan Note 7’nin yaşadığı şarj sırasında alev alma/patlama sorunları sebebiyle cihazları geri çağırmış ve satışlarını durdurmuştu. Bu açıdan Note 8, Note ailesinin imajı ve güvenilirliği açısından son derece önemli bir noktada duruyor. Samsung’un Note ailesindeki şimdiye kadarki en büyük ekranla piyasaya sürmeye hazırlandığı Note 8, aynı zamanda dünyanın ilk çift 12 MP arka kameralarına sahip olan telefonu olarak da tarihteki yerini aldı.

Tanıtımının ardından ön siparişe açılan Note 8, aynı zamanda kullanıcılarına hediyeler ile birlikte geliyor: Kullanıcılar Gear 360 kamera ya da kablosuz Fast Charge şarj cihazı ile 128GB hafıza kartından istediklerini seçebiliyorlar.

Türkiye’de de Gear S3 Frontier sanal gerçeklik başlığı hediyesi sunan Samsung, bu kampanyasından sonra kullanıcılarına 500 TL’lik hediye çeki vermeye başladı.

Samsung Note 8’in ön sipariş dönemi ise son derece başarılı geçiyor: Şirket tarafından yayınlanan basın bülteninde, Note 8’in Note ailesinde şimdiye kadarki en yüksek ön sipariş alan telefon olduğu açıklandı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 15 Eylül’de, Türkiye’de ise 25 Eylül’den sonra piyasaya çıkacak olan Note 8’in satış performansı nasıl olacak, hep birlikte göreceğiz.

İlgili İçerikler

Mobil Ödemede Bizi Neler Bekliyor?

Zehra Öney

Ryan Schmaltz, Blippar Ailesine Katıldı!

Zehra Öney

ABD’li Kullanıcılar Mobil Alışverişte En Çok Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Zehra Öney