Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

iOS Geliştiricileri Yakında İndirimli Üyelik Sunabilecekler

iOS Geliştiricileri Yakında İndirimli Üyelik Sunabilecekler

iOS geliştiricileri bir seferde 10 farklı promosyona kadar teklif sunabilecekler.

Tech Crunch tarafından yayınlanan habere göre, Apple Cuma günü, otomatik yenileme üyelik modeline sahip uygulamaların dönemsel üyeliklerini belirli bir süre için indirimli fiyatlardan duyurabileceğini açıkladı.

Yeni üyelere sunulacak indirimlerin yanı sıra önceki üyelere sunulabilecek promosyonlu teklifler 3 kategoriye ayrılıyor.

Ücretsiz:

Kullanıcılar belirli bir süre için ücretsiz erişebilecekler. Örneğin standart aylık yenileme ücreti 4,99 dolar olan bir uygulamaya 30 günlük ücretsiz deneme süresi.

Kullandığın Kadar Öde:

Kullanıcılar her bir faturalandırma dönemi için belirli bir süre promosyonlu fiyattan ödeme yapacaklar. Örneğin aylık 9,99 dolar olan bir uygulamaya 3 ay için aylık 1,99 dolar ödemek.

Ön Ödeme:

Kullanıcılar belirli sürelik bir dönem için önden tek seferlik promosyonlu fiyattan ödeme yapabilecekler. Örneğin, yıllık üyeliği 39,99 dolar olan bir uygulamanın ilk 6 ayı için sadece 9,99 ödemek gibi.

Promosyonlu teklifler halihazırdaki aboneler için de uygulanabilecek, bu sayede geliştiriciler, sahip oldukları üyeleri ellerinde tutmanın yanı sıra eski üyelerini de geri kazanabilecekler.

Görsel: developer.apple.com

İlgili İçerikler

Instagram Kullanıcıları Artık Anahtar Kelimelerle Arama Yapabilecekler

Zehra Öney

En Narsisistik Mobil Uygulama Hangisi?

Zehra Öney

Beacon Mağaza Pazarlamasını Değiştirmeye Hazırlanıyor

Zehra Öney