Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Amazon Music, Ücretsiz Müzik Dinleme Servisine Erişimi Artırıyor

Amazon Music, Ücretsiz Müzik Dinleme Servisine Erişimi Artırıyor

Amazon Music’in ücretsiz versiyonu artık daha fazla platformda aktif.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Amazon, kullanıcılarının artık Amazon Music’in reklamla desteklenen çalma listeleri ve binlerce istasyona ücretsiz olarak erişebileceğini belirtti. Servis; ABD, İngiltere ve Almanya’da yaşayan ancak Prime ya da Amazon Music Unlimited üyeliği olmayan tüm kullanıcılar için aktif hale geldi.

Bununla birlikte, kullanıcılar bu ücretsiz, reklamla desteklenen Amazon Music servisinde herhangi bir şarkıyı istedikleri anda dinleyemeyecekler. Kullanıcılar şarkıları ancak istasyonlar ve All Hits, Pop Culture, Fuego Latino, Country Heat, All ’80s, Ultimate Classical ve Rap Rotation gibi çalma listeleri aracılığıyla dinleyebilecekler. Herhangi bir şarkıya, albüme ya da sanatçıya ulaşmak isteyen kullanıcılar Amazon Music Unlimited’a kaydolmaları yönünde yönlendirilecekler. Ayrıca ücretsiz versiyon, kullanıcıların, şarkıları offline olarak dinlemeleri için indirmelerine de izin vermiyor.

Amazon Music’in ücretsiz, reklamla desteklenen versiyonu; iOS, Android ve Fire TV platformlarına ek olarak web üzerinden de dinlenebiliyor.

Görsel: blog.aboutamazon.com

İlgili İçerikler

EE ve Vodafone Huawei’in Telefonlarını İngiltere’deki 5G Lansmanlarından Çıkardı

Zehra Öney

Microsoft, 22 Eylül’deki Etkinliğinde Yeni Bilgisayarlarını Tanıtabilir

Zehra Öney

Apple, Ürün Kişiselleştirme Özelliğinde Binlerce Kelimeyi Sansürledi

Zehra Öney