Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Warner Bros, 2021 Filmlerini Aynı Anda HBO Max’ta Yayınlayacak

Warner Bros, 2021 Filmlerini Aynı Anda HBO Max’ta Yayınlayacak

Koronavirüsün sinema sektörü üzerindeki etkisi devam ediyor.

Koronavirüs aşısı ile ilgili çalışmalardan olumlu haberler gelirken pandeminin etkisi şirketleri radikal kararlar almaya da zorluyor. Örneğin yakın dönemde, oyun geliştiricisi Square Enix, çalışanlarının %80’inin evden çalışmasını kalıcı hale getirmişti.

Bu süreçte sinema sektörü de pandemiden payına düşeni aldı. Dünyanın en büyük sinema zincirleri salonlarını kapatırken ve pek çok filmin gösterimi ertelenirken şirketler video izleme platformlarını da kullanmaya başladı.

Türkiye’de de Ezel Akay’ın son filmi 9 Kere Leyla, sinemalarda gösterilmeden önce doğrudan Netflix’te yayınlandı.

Warner Bros da aynı kararı alarak önemli bir adım attı. The Verge tarafından yayınlanan habere göre şirket, 2021’de gösterime girmesi planlanan filmlerini sinemalarla aynı anda HBO Max’ta yayınlayacak.

HBO Max’ta sunulacak filmler arasında şunlar yer alıyor: The Little Things, Judas and the Black Messiah, Tom & Jerry, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Those Who Wish Me Dead, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, In The Heights, Space Jam: A New Legacy, The Suicide Squad, Reminiscence, Malignant, Dune, The Many Saints of Newark, King Richard, Cry Macho, Matrix 4.

Görsel: licensetoblog.com

İlgili İçerikler

Twitter, Fotoğraf Önizlemelerinde “Beyaz” İnsanların Neden Daha Çok Çıktığını Araştırıyor

Zehra Öney

Dünyada Mobil İnternet Kullanımı Ne Durumda?

Zehra Öney

İmrendiğiniz Ürün Bir Telefon Kadar Yakın | Mynet

Zehra Öney