Zehra Öney
Sosyal Medya

Twitter, Süper Takip Özelliğini Kullanıma Sundu

Twitter, Süper Takip Özelliğini Kullanıma Sundu

Twitter Süper Takip üyelik servisi, kullanıcıların özel tweet’ler için gelir elde etmelerini sağlayacak.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, şirket tarafından yapılan açıklamada Twitter’ın en yeni özelliği Süper Takip (Super Follows) bu hafta kullanıma sunuluyor.

2020’nin başlarında duyurulan Süper Takip özelliği, kullanıcıların standart tweet’lerinden ayrı olarak sadece üye olanların görebileceği özel tweet’lerine erişim sağlıyor. Süper Takip özelliği aylık üyelik ücretine sahip ve kullanıcılar 2,99, 4,99 ya da 9,99 dolar olarak üyelik ücreti belirleyebilecekler.

Süper Takip özelliğini kullanabilmek için kullanıcıların öncelikle en az 10.000 takipçileri olması, 18 yaşından büyük olmaları ve son 30 gün içerisinde 25 kez tweet atmış olmaları gerekiyor. Bu koşulları sağlayan kullanıcılar, başvurularını yaptıktan sonra bekleme listesine alınıyorlar.

ABD ve Kanada’daki iOS kullanıcıları Süper Takip özelliğini Çarşamba gününden itibaren görmeye başladılar. Önümüzdeki haftalarda dünya çapında kullanıma sunulacak olan özellik, Android ve Twitter’ın web sürümü için daha ileri bir tarihte aktif hale gelecek.

Görsel: Twitter

İlgili İçerikler

Twitter, Uygulama İçinde YouTube Videolarını İzleme Desteği Üzerinde Çalışıyor

Zehra Öney

WhatsApp, Parola Korumalı Sohbet Yedekleri Üzerinde Çalışıyor

Zehra Öney

Sosyal Medya İçeriklerinizi Yapay Zekanın Yazmasını İster misiniz?

Zehra Öney