Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler Trend Teknolojiler

Amazon, Donanım Etkinliği için Tarih Belirledi

Amazon, Donanım Etkinliği için Tarih Belirledi

Amazon, donanım etkinliği için tarih belirledi ancak şirketin tanıtacağı ürünler hakkında henüz bilgi yok.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Amazon bu yıl düzenleyeceği donanım etkinliği için resmi tarihi duyurdu. Etkinlik, önümüzdeki hafta 28 Eylül’de yerel saatle 12.00’de, Türkiye saati ile 19.00’da başlayacak.

Amazon, her zamanki gibi, tanıtacağı ürünler hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Gönderilen davetiyede genel olarak “en yeni Amazon cihazları, özellikleri ve servisleri” ifadesi kullanıldı.

Tarihsel olarak, Amazon, sonbaharda düzenlediği etkinliklerde, güncellenen akıllı hoparlörlerini, yeni ya da geliştirilmiş Ring ev güvenliği ürünlerini ve video izleme cihazlarını tanıtır. Şirket, geçen yılki etkinlikte, yeni Echo cihazını, Echo Dot’un yeni versiyonlarını, kablosuz internet router’larından Eero 6 ve 6 Pro’yu, yeni Echo Show’u ve ayrıca Ring araba kamerası, Ring araba alarmı ve Ring ev kamerasını tanıtmıştı.

Geçen yılın en büyük duyurularından biri, Amazon Luna oyun oynama servisiydi. Servis, Google Stadia ve Microsoft Cloud’un rakibi olarak konumlanmıştı.

Şirket, tanıtacağı ürünler hakkında açıklama yapmasa da, bu yıl tanıtılması beklenen ürünlerden birinin Kindle Paperwhite 5 olduğu bilgisi sızmış durumda.

Görsel: technicalripon.com

İlgili İçerikler

5 Yıl İçinde Mobil Uygulamalar için Ne Kadar Harcama Yapacağız?

Zehra Öney

Amazon, Kasasız Teknolojisini Büyük Marketlerde Kullanmaya Başlıyor

Zehra Öney

California, Eyalet Çapında Fiber İnternet Altyapısını Onayladı

Zehra Öney