Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Nintendo Direct Etkinliğindeki En Önemli Duyurular

Nintendo Direct Etkinliğindeki En Önemli Duyurular

Nintendo Direct etkinliğinde öne çıkan yeni oyunlar ve en önemli duyurular…

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Nintendo, 23 Eylül’de düzenlediği Nintendo Direct etkinliğinde pek çok yeni oyun ve duyuru paylaştı.

N64 oyunlarının Nintendo Switch Online’a geleceği duyuruldu ve Switch Online için farklı fiyat seçeneğine sahip iki ücretli üyelik modeli sunulacağı belirtildi. Nintendo 64 ve Sega Mega Drive’ın klasik oyunlarının da yer alacağı Expansion Pack modelinin Ekim ayında kullanıma sunulacağı belirtildi. Ücretin ise önümüzdeki haftalarda netleşeceği açıklandı.

Nintendo ayrıca Super Smash Bros Ultimate oyununun son savaşçısının 5 Ekim’de açıklanacağını ve Animal Crossing: New Horizons için yine Ekim’de başka bir Direct etkinliği yapılacağını duyurdu. İki oyunun da Kasım’da yeni bir güncellemeye kavuşacağı belirtildi.

Kirby ise, yeni 3 boyutlu oyuna kavuşuyor. Kirby and the Forgotten Land’in 2022 ilkbaharında piyasaya çıkacağı belirtilirken Splatoon 3’ün yeni fragmanı yayınlandı.

Nintendo ayrıca Super Mario’nun film projesini de açıkladı. Filmde Mario’yu Chris Pratt, Prenses Peach’i Anya Taylor-Joy, Bowser’ı ise Jack Black seslendirecek.

Görsel: pledgetimes.com

İlgili İçerikler

Apple’ın Kasım Etkinliğinden Neler Bekleniyor?

Zehra Öney

2016 Yılında Mobil Reklamlar Üçüncü En Büyük Reklam Aracı Olacak

Zehra Öney

Giyilebilir Kamera Piyasaya Çıkıyor

Zehra Öney