Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Yaşam

Microsoft, 28 Şubat’ta Genel Merkezini Tamamen Açıyor

Microsoft, 28 Şubat’ta Genel Merkezini Tamamen Açıyor

Microsoft, pandemiyle ilgili iki yıl süren kapatmalar ve çok sayıda gecikmeden sonra, önemli ofislerini yeniden açmaya hazırlanıyor.

The Verge tarafından yayınlanan habere göre, Microsoft, 28 Şubat’tan itibaren, Washington eyaleti işe dönüş planının “son aşamasına” girmeye hazırlanıyor. Bu noktada, şirketin Redmond’daki merkezi ve hizmetleri de dahil olmak üzere tesisler hem çalışanlara hem de ziyaretçilere tamamen açık olacak.

O günden itibaren, çalışanların, ister ofiste çalışma, ister evden çalışma, ister hem ev hem ofis karma çalışma planı olsun, kendilerinin ve yöneticilerinin seçtikleri iş rutinine uyum sağlamak için 30 günleri olacak.

Kaliforniya’nın San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki ofisler de 28 Şubat’tan itibaren açılacak. Microsoft, diğer ABD ofislerinin de “koşulların el verdiği şekilde” yeniden açılmayı takip edeceğini belirtti.

Zamanlama, Microsoft’la aynı sektördeki diğer şirketlerin öngördükleri zaman çizelgelerinden daha erken görünüyor: Facebook’un bağlı olduğu Meta, yeniden açılış için 28 Mart’ı hedeflerken, Apple ve diğer büyük şirketler, ofislerini açmayı erteliyor.

Görsel: blogs.microsoft.com

İlgili İçerikler

Samsung Yıllık Kârını Artırdığını Açıkladı

Zehra Öney

Evde Kalırken Arkadaşlarınızla Hangi Uygulamalar Aracılığıyla Görüşebilirsiniz?

Zehra Öney

Dijital Pazarlama ve Reklamcılıkta Başarılı Olmanın 5 Yolu

Zehra Öney