Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Apple’ın Yeni Tanıtımı 21 Mart’ta

Apple’ın merakla beklenen etkinliği için tarih kesinleşti: 21 Mart’ta düzenlenecek etkinlik için davetiyeler basına gönderildi. “Let us you loop in” sloganıyla gönderilen davetiyelerdeki bu şifreli mesajlara basın mensupları alışkın. Bunun yanı sıra, uzun süredir sızan bilgilere göre Apple’ın bu etkinliğinde iPhone’un 4 inç boyutundaki yeni telefonunu ve iPad Air 3’ü tanıtması bekleniyor.

Apple’ın uzun süredir daha küçük boyutlu bir telefon üzerinde çalıştığı biliniyor. iPhone 5se (special edition) olarak isimlendirileceğine dair söylentilerin yayıldığı telefonun iPhone 4 – 4s boyutlarında olması ve daha güçlü bir çip ve kamera donanımına sahip olması bekleniyor.

Apple, geçtiğimiz Eylül ayında yeni iPad mini’yi tanıtmış ancak iPad Air ailesinin yeni üyesini tanıtmak yerine, iPad Pro’yu tanıtmıştı. Bu etkinlikte iPad Air’in 3. jenerasyonunun tanıtılması bekleniyor. Apple Pencil ile uyumlu çalışması beklenen iPad Air’in ayrıca klavye ile çalışabilmesi için akıllı konektöre sahip olması da beklentiler arasında.

Apple Watch ile ilgili yeni bir ürün tanıtımının olup olmayacağı henüz netlik kazanmasa da Apple’ın en azından yeni kayış modelleri tanıtması bekleniyor.

Related posts

YouTube ve Universal Music Group Eski Müzik Videolarının Kalitesini Daha İyi Hale Getiriyor

Zehra Öney

The New York Times İlk Blipp’lenebilir Reklamını Yayınladı

Zehra Öney

Ürünleri İnteraktif Hale Getirin | Hürriyet

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi