Zehra Öney
Event Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

MMA Forum London Başladı

MMA Global tarafından organize edilen Forum London bugün başladı. MMA Türkiye Onursal Başkanı olarak katıldığım Forum London’da oldukça yoğun bir programımız var. 155 Bishopgate’te düzenlenen etkinliğin ilk sunumu Expedia EMEA’nın Senior Pazarlama Direktörü Andrew Cocker, inovasyon ve marka deneyiminin geliştirilmesinde şirket olarak mobili nasıl kullandıklarını anlatacak. Deloitte’ten Paul Lee Mobil 2020: Geleceğe Anlık Bir Bakış sunumunda çok yakın bir geleceğe ışık tutacak. Facebook Birleşik Krallık ve İrlanda Bölge Direktörü Steve Hatch her gün 4 milyar video izlenen Facebook’ta mobil videonun patladığı bu dönemde marka ve reklamcılar için fırsatları ve önerilerini paylaşacak.

MMA’in SMoX araştırmasının sonuçlarının da tanıtılacağı Forum London’da, Walmart’tan Wanda Young, şirketinin düzenlediği Back to School ve Savings Catcher kampanyalarının vaka çalışmalarını paylaşacak.

MasterCard’ın Avrupa Dijital Pazarlama Başkan Yardımcısı Marc Michel “Travel” kampanyasının detaylarını paylaştıktan sonra SMoX panelinde Wanda Young ve Chris Babayode ile birlikte olacaklar.

Öğleden sonra ise McDonald’s, Monument Valley oyunun yaratıcı stüdyosu UsTwo gibi şirketlerin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, pek çok panel ve ara etkinlikler düzenlenecek.

Related posts

Facebook Uygulama İçi Tarayıcısını Yeniliyor

Zehra Öney

Uber 3,5 Milyar Dolarlık Şimdiye Kadarki En Önemli Yatırımını Aldı

Zehra Öney

Toyota ve Uber Stratejik Ortaklıklarını Duyurdu

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi