Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Samsung Gear S3 31 Ağustos’ta Tanıtılacak

Akıllı saatler, son dönemin heyecan verici giyilebilir cihazlarının başında geliyor. Pek çok farklı markanın birbirinden yenilikçi cihazlarını tanıttığı sektörde, Samsung da kendine özgü bir yere sahip.

Şimdiye dek çıkardığı Gear S ve Gear S2 modelleri ile beğeni toplayan Samsung, yeni akıllı saat lansmanı için davetiyelerini basına göndermeye başladı.

31 Ağustos’ta Almanya’da gerçekleştirilecek IFA Elektornik show’unda tanıtılacak olan Gear S3’ün özellikleri hakkında yeterince bilgi olmasa da, Samsung’un bu kez 3 farklı edisyon tanıtılacağı konuşuluyor. Gear S2’de 3G ve standart olmak üzere iki farklı model sunan Samsung’un, S3 ile birlikte ürün gamına “Explorer” modelini de eklemesi bekleniyor. Bu modelde bir dijital crown’un, daha fazla butonun ve değiştirilebilir kayışların olması bekleniyor.

IDC, geçtiğimiz günlerde akıllı saatler ile ilgili ikinci çeyrek raporunu yayınlamıştı:  Rapora göre, ikinci çeyrekte akıllı saat sektöründeki büyüme ilk kez düşüş eğilimine girmiş ve %32 oranında azalmıştı.

Samsung Gear S3’ün piyasaya nasıl bir hareketlilik getireceğini hep birlikte göreceğiz.

Related posts

Rusya’daki Tretyakov Galerisinde Sanatçılar Sanal Gerçeklik ile Keşfediliyor

Zehra Öney

Bilgiye Dayalı Uygulamaların Popülerliği Sürüyor

Zehra Öney

Sony’nin SmartEyeglass’ı Ön Siparişe Çıktı

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi