Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Shake Shack Mobil Uygulama Üzerinden Sipariş Almaya Başladı

Shake Shack Mobil Uygulama Üzerinden Sipariş Almaya Başladı

Hızlı bir şekilde büyüyen hamburger zinciri Shake Shack, Amerika Birleşik Devletleri genelinde mobil uygulama ile sipariş almaya başladı.

Shake Shack, son 10 yılın önemli başarılarından biri. 2004 yılında New York City’deki Madison Square Park’ta bir portatif yemek standında hizmet vermeye başlayan Shake Shack, aradan geçen 13 yılda Tokyo, Londra, İstanbul, Dubai, Moskova gibi pek çok şehirde de hizmet vermeye başladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise pek çok eyalette yer alan Shake Shack, 2015 yılında halka arz edilmiş ve borsada işlem görmeye başlamıştı. Türkiye’de de 3 konumda hizmet veren Shake Shack, mobil uygulaması ile yeni bir hizmete daha başlıyor.

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde New York, Connecticut, New Jersey, Pennsylvania, Washington, DC, Illinois, Massachusetts, Nevada ve Florida’da eyaletlerinde seçilen lokasyonlarda kullanıma sunulan mobil sipariş ile kullanıcılar artık sıra beklemeden siparişlerini alabilecekler.

Shake Shack’te sipariş verdikten sonra kullanıcılara bir cihaz veriliyor ve sipariş hazır olduğunda bu cihaz kullanıcıyı siparişini teslim alması için uyarıyordu. Bu sebeple zaman zaman uzun süreli beklemeler söz konusu olabiliyor.

Kullanıcılar Shake Shack’in iOS uygulaması aracılığıyla siparişlerini verebilecekler ve restorana girdiklerinde sıra beklemeden siparişlerini alıyor olacaklar. Uygulamanın Android versiyonu da yakın zamanda kullanıcılar ile buluşacak.

Mobil uygulama ile sipariş vermek sektörde yeni yükselen trendlerden: Chipotle, Starbucks ve Taco Bell mobil sipariş hizmeti sunuyor.

Related posts

Netflix, Dünya İnternet Trafiğinin Ne Kadarını Tüketiyor?

Zehra Öney

Google Play Store’da Yeni Bir Zararlı Yazılım Tehlikesi Başladı

Zehra Öney

22 Milyon Mobil Kullanıcıya Sahip Walmart Yeni Mobil Ödeme Sistemini Kullanıma Sundu

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi