Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Ünlü Moda Markası Michael Kors Akıllı Saatlerini Tanıttı

Akıllı saatler; Apple, Samsung gibi devasa teknoloji şirketlerinin yanı sıra, dünyaca ünlü saat ve moda markalarının da önem verdiği pazarların başında geliyor. Bu sebeple pek çok ünlü klasik saat markası, yeni akıllı saat serilerini tanıttılar. Moda markaları da akıllı saat alanında çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak ünlü moda markası Michael Kors, yeni akıllı saatlerini tanıttı.

Markanın CEO’su ve tasarımcısı Michael Kors Mashable’a verdiği demeçte “Son birkaç yıldır her zaman ‘bağlı’ olma fikri herkesin hayatının ayrılmaz parçası olmuş durumda, kim olduğunuz ya da nerede yaşadığınızın bir önemi yok. Bizim saatlerimiz dünyanın en iyilerini sunuyor – güvenilir teknoloji ve harika tasarım. Fan’larımızın moda ya da teknoloji arasında seçim yapmak zorunda kalmalarını istemedik, bu sebeple ikisine de sahip olmayı mümkün kıldık.” sözleriyle akıllı saatleri hakkında görüşlerini paylaştı.

Michael Kors’un tanıttığı iki saat modelinin başlangıç fiyatları 350 dolar olarak açıklandı: Dylan daha sportif görüntüsüyle öne çıkarken, Bradshaw daha klasik saat modellerini seven kullanıcılara hitap ediyor.

Dylan modeli 46mm, Bradshaw modeli ise 44.5mm ölçülere sahip.

Android Wear işletim sistemini kullanan saatler, iPhone’lar ile de uyumlu çalışıyor.

Related posts

Microsoft Cortana’yı Birkaç Hafta İçerisinde Android için Yayınlayacak

Zehra Öney

Samsung S9 ve S9+ Tanıtıldı

Zehra Öney

Mobil Reklamcılıkta Kullanılan Emojiye Göre Hedefleme Dönemi Başladı

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi