Zehra Öney
Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

Apple Music Öğrencilere Yüzde 50 İndirimli Üyelik Sunmaya Başladı

Apple’ın 2015 yılında kullanıma sunduğu müzik servisi Apple Music, öğrenciler için yeni bir üyelik modelini kullanıma sundu. Bu uygulamayla artık öğrenciler Apple Music üyeliğine %50 daha az aylık ücret ödeyecekler. Avustralya, Danimarka, Almanya, İrlanda, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki öğrenciler artık 9.99 dolar yerine 4.99 dolara Apple Music’i kullanabilecekler.
4 yıla (48 aya) kadar Apple Music’in öğrenci indiriminden faydalanmak isteyen öğrencilerin, hesaplarını, öğrenci doğrulama servisi UNiDAYS aracılığıyla doğrulamaları gerekiyor. UNiDAYS aracılığıyla hesaplarını doğrulayan öğrenciler Apple Music indiriminden faydalanabiliyorlar.
Bu indirimden yararlanmak isteyen öğrencilerin Apple telefon ve tabletlerinde en son iOS sürümüne, kişisel bilgisayarlarında kullanmak
isteyen öğrencilerin en son iTunes sürümüne ve Android telefonlarında kullanmak isteyen öğrencilerin de Android 4.3 Jelly Bean ya da daha üst bir Android sürümüne sahip olmaları gerekiyor.
Dünya çapında 13 milyon ücretli üyesi olan Apple Music’in öğrenci indirimi sayesinde ücretli üye sayısı ne kadar artacak, hep birlikte göreceğiz.

Related posts

Jurassic World Alive: Yeni Bir Artırılmış Gerçeklik Oyunu

Zehra Öney

EE ve Vodafone Huawei’in Telefonlarını İngiltere’deki 5G Lansmanlarından Çıkardı

Zehra Öney

Instagram’ın Kullanıcı Sayısı 600 Milyonu Aştı

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi