Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Apple Watch’a Hermes Dokunuşu

Apple’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı ve 2015 Nisan ayının sonlarında piyasaya sunduğu Apple Watch’ın satışları başlangıçta iyi gitse de, şirket ikinci çeyrek raporunda cihazın satış rakamlarına yer vermemişti. Farklı segmentlere göre satışa sunulan cihazın satış fiyatı ise 349 dolardan 17.000 dolara kadar değişen bir skalada seyrediyor.

Paris merkezli lüks moda markası Hermes ise, efsanevi tasarımlarıyla modaya yön veren markaların başında geliyor. Apple’ın Hermes ile yaptığı iş birliği kapsamında Apple Watch 3 farklı kayış modeline daha kavuştu.

Tek tur, iki tur ve kelepçe model tasarımlarıyla Hermes’in Apple Watch’a yaptığı dokunuş, siyah, kırmızı, kahverengi, gri renk seçenekleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Fiyatlarının 1100 dolardan başladığı saatlerin kasası ve kayış klipslerinde Hermes markası bulunuyor. Saatler tüm dünyada değil, seçilen belirli şehirlerdeki mağazalarda satışa sunulacak. Kuzey Amerika’da Los Angeles, Miami, San Francisco, New York, Toronto, Avrupa’da Berlin, Milan, Paris, Cenova, Moskova, Londra, Münih ve Zürih’te, Asya’da Pekin, Hong Kong, Şangay, Chengdu, Osaka, Sidney, Hangzhou, Seul, Tokyo ve Singapur’da satışa çıkacak olan Apple Watch Hermes, sadece Apple Store’larda değil, Hermes mağazalarından da satın alınabilecek.

Related posts

Çinli Telefon Üreticisi Xiaomi 2015’te 70 Milyondan Fazla Satış Gerçekleştirdi

Zehra Öney

Uber Arka Planda Konum Bilgisi Toplamaya Başladı

Zehra Öney

Yemek Siparişlerinde Ücretli Üyelik Dönemi Başladı

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi