Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blıppar Event Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler Trend Teknolojiler

Blippar ve Pepsi “Pek Yakında” ile Digital Impact Ödülü Kazandı

Blippar ve Pepsi iş birliğinde hayata geçirdiğimiz “Pek Yakında” kampanyası ile Yiyecek ve İçecek Sektöründe Dijitalin En İyi Kullanımı alanında Digital Impact ödülü kazandık!

Bu yıl altıncısı düzenlenen Digital Impact 2015 Ödülleri Londra’daki Marriott Hotel Grosvenor Square’deki törende sahiplerini buldu. Blippar olarak katıldığımız törende, Pepsi ile birlikte hayata geçirdiğimiz Pek Yakında kampanyası ile Yiyecek ve İçecek Sektöründe Dijitalin En İyi Kullanımı alanında ödül aldık!

Digital Impact Awards

2 Ekim 2014’te gösterime giren ve başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Pek Yakında filmi için Blippar Türkiye ve Pepsi olarak, kullanıcılara yenilikçi bir artırılmış gerçeklik deneyimi yaşattık. Kampanya kapsamında kullanıcılar Pepsi kutularını blipp’leyerek Pek Yakında ekibiyle 2 ayrı fotoğraf çektirip filmin fragmanını ve kamera arkası görüntülerini izlediler ve Pek Yakında galasının kendi şehirlerinde yapılması için oy kullandılar.

Digital Impact Awards2

6 yıldan bu yana düzenlenen Avrupa çapındaki en iyi kurumsal dijital iletişim çalışmalarını ödüllendiren Digital Impact Awards’ın jürisi de Avrupa çapındaki saygın iletişimcilerden meydana geliyor. Sadece ödül töreni ile değil, konuklarına eğlenceli bir gece yaşatan gecede yemekler, müzik, ışıklar ve konfetiler de unutulmazdı.

Related posts

Massive Attack’ın Albümü DNA’ya Kaydedildi

Zehra Öney

Samsung Pay Avustralya’da Kullanıma Sunuldu, Sıra Singapur’da

Zehra Öney

60.000 Akıllı Ev Ürünü Artık Amazon Alexa ile Uyumlu

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi