Zehra Öney
Basında Event İnternet Haber Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

Webrazzi Mobil 2017 Konferansımızın İlk Konuşmacıları Belli Oldu | Webrazzi

Webrazzi Mobil 2017 Konferansımızın İlk Konuşmacıları Belli Oldu | Webrazzi

12 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Mobil 2017 konferansımızın ilk tur konuşmacılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Mobil başlığı altında uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili her şeyi bu konferansta konuşacağız.

Mobil dünyanın öne çıkan oyuncuları, renkli ve sürprizli fuaye alanı, gün boyu networking fırsatı, sahnede ilgi çekici bir program… Mobil dünyada yer alan ya da almak isteyen tüm kişi ve şirketleri Webrazzi Mobil 2017’ye bekliyoruz.

Webrazzi Mobil 2017 için konuşmacılarımızın tamamını ve konferans programını da kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız. Hemen aşağıda ilk tur konuşmacılarımızı inceleyebilirsiniz.

Mobil alanda dikkat çeken girişimlerden N’oluyo, Volt, BiSU ve Longi Webrazzi Mobil 2017 sahnesinde olacak. Bunun yanında bir başka mobil girişim Taptoweb ise sahnede lansmanını gerçekleştirecek. Diğer yandan BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu ise mobildeki ödeme teknolojileri ve trendleri hakkında bilgi verecek. Mobil reklamcılığın ve yayıncılığın öne çıkan derneği Mobile Marketing Association Türkiye de kalabalık bir katılımla konferansımızda

Webrazzi Mobil 2017 – Kesinleşen Konuşmacılar

Webrazzi Mobil Konferansı’nın kesinleşen konuşmacılarını sıralayacak olursak; N’oluyo Kurucu Ortağı Ali Atalık, Volt Kurucusu Ortağı Ali Halabi, Longi Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Taptoweb Kurucu Ortağı Enes Urhan, BiSU Kurucu Ortağı Ergin Üner, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Handem Çelenkler, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Haymi Behar, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Işık İlhan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu ve MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Zehra Öney.

Kaynak: Webrazzi.com

Webrazzi Mobil 2017 Konferansımızın İlk Konuşmacıları Belli Oldu | Webrazzi

Related posts

Apple iOS 9, OS X El Capitan ve WatchOS Beta’larını Yayınladı

Zehra Öney

Blippar Türkiye, Milliyet ve Renault ile Yaptığımız En Güzel Çalışma

Zehra Öney

İngiliz Kullanıcılar Mobil’de Bilgisayardan Daha Fazla Zaman Geçiriyor

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi