Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Medya

YouTube, İnteraktif 360 Derece Animasyon Yayınladı

Geçtiğimiz Mayıs ayında ilk olarak hikaye anlatımındaki yeni yöntemlerin popülerlik kazanması için Spotlight Stories adı altında yeni bir hizmete başlayacağını duyurmuştu. Bu proje kapsamında ilk olarak üretilen Special Delivery isimli film, YouTube’da yayınlandı.

Aardman Animations tarafından üretilen Special Delivery, 10 ayrı alt hikayeye ve 3 farklı sona ve kullanıcının hikayenin nasıl ilerleyeceğine karar verebileceği 60’dan fazla an içeriyor. Filmin iki ayrı modeli bulunuyor. İlki, tüm mobil ve sanal gerçeklik cihazının desteklendiği standart sürüm. Bu sürümü izlerken kullanıcılar hikayenin kimi bölümlerini izleyemeyebilirler.

Diğer versiyon ise kullanıcılara en iyi deneyimi sunuyoru: Bunun için kullanıcıların Nexus 5, 6, Moto X Gen, Moto G Gen, Droid Ultra, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3, 4, Edge, LG G2, G3, Sony Xperia, Z2, Z3, Z3 Compact, HTC One M7 Android telefonlar ile Nexus 7 ve Samsung Galaxy Tab S2 ve daha üst modellere sahip olmaları gerekiyor.

5 gün içerisinde 330 bin kullanıcı tarafından izlenen Special Delivery’yi https://www.youtube.com/watch?v=XiDRZfeL_hc adresinden izleyebilirsiniz.

Related posts

Apple Watch’a Native Reklamlar Geliyor

Zehra Öney

Mobil Uygulamalar Milyoner Yapıyor

Zehra Öney

Avrupa Komisyonu Google’a Rekor Ceza Verdi

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi