Zehra Öney
Sosyal Yaşam

11 Yeni Film Vizyona Girdi | 24 Mayıs 2015

Bu hafta vizyonda seçim yapmakta zorlanacağınız tam 11 yeni film var.

Haftanın en iddialı filmi başrollerinde George Clooney ve Hugh Laurie’nin yer aldığı Yarının Dünyası. Görsel efektleri ve hiç düşmeyen temposuyla keyifli bir seyir vadeden film, eleştirmenlerden de büyük beğeni almıştı.

Ünlü oyuncu Ryan Gosling’in yazıp yönettiği Kayıp Nehir ise, bir anne ve oğul hikayesi. Başrolünde Eva Mendes’in yer aldığı film Gosling’in kariyerinde de önemli bir mihenk taşı konumunda.

Nikolai Lilin’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan Sibirya Mafyası ise, Sovyetler Birliği döneminin suç dünyasına etkileyici bir bakış atıyor.

Karbuz Kabuğundan Gemiler Yapmak ile büyük başarı yakalayan Ahmet Uluçay’ın yeni projesi Tepecik Hayal Okulu da bu haftanın en iddialı yerli yapımlarından biri olarak öne çıkıyor.

Jaume Collet Serra’nın yönettiği Gece Takibi, etkileyici bir suç filmi. Bir mafya babasının oğlu hedef haline geldiğinde ne olur? Sorusuna yanıt arayan film, aksiyon ve gerilim severlerin favorileri arasına girebilir.

Efsane korku filmi Poltergeist’in yeniden çevrimi de bu haftanın iddialı korku filmlerinden. Gil Kenan’ın  yönettiği filmi selefiyle kıyaslamak için bile pek çok kişi izleyecektir.

Helak: Kayıp Köy, Aşk Vizesi, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk, Zilin Sesi ve Oflu Hoca’yı Anlamak da haftanın diğer filmleri…

Related posts

Kullanıcılar Markalara Karşı Nasıl Tepki Gösteriyorlar?

Zehra Öney

Milenyum Kuşağı Mobil Reklamları “Alakasız” Buluyor

Zehra Öney

Sosyal Medya Yorumu Sebebiyle Dünyada İlk Kez Ölüm Cezası Verildi

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi