Zehra Öney
Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Apple 15 Mart’ta Yeni Ürünlerini Tanıtacak

Uzun süredir merakla beklenen Apple’ın etkinliği hakkında detaylar belli olmaya başladı. Dün Buzzfeed ve 9toMac gibi önemli kaynaklarda yayınlanan haberlere göre Apple yeni iPad modellerinin yanı sıra, 4″ ekrana sahip yeni bir telefon da tanıtacak.

Apple’ın iPhone 4 ve iPhone 4s ile kazandığı kullanıcı kitlesinin yanı sıra telefon almayı düşünen kitleler için geliştirdiği modelinin teknik özelliklerinin iPhone 6 ve iPhone 6s arasında olması bekleniyor. Bu sayede daha düşük fiyatlı ancak teknik açıdan tatmin edici bir cihazla kullanıcı karşısına çıkacak olan Apple, iPhone 5c ile yaptığı gibi yeni bir kullanıcı kitlesine hitap edecek.

Etkinlikte ayrıca iPad’in yeni modellerinin de tanıtılması bekleniyor. iPad Pro ile ilgili satış rakamlarını resmi olarak paylaşmayan Apple’ın yeni modellerinde ne gibi özelikler yer alacağı henüz bilinmiyor.

Apple Watch’un tanıtıp tanıtılmayacağını henüz kesin olmadığı etkinlikte, Apple Watch aksesuarlarının tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Halihazırda Apple Store’da yer alan siyah Milanese kayış gibi aksesuarların geniş çaplı tanıtımının yapılması bekleniyor.

Related posts

Nokia Alcatel-Lucent’i Satın Aldı

Zehra Öney

Sanal Gerçeklik ile Çocuklar (ve Büyükler) Oyuncak Hızlı Trenlerindeymiş gibi Hissedebilecekler

Zehra Öney

Nesnelerin İnterneti’nden Her Şeyin İnterneti’ne

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi