Zehra Öney
Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

Artık Apple TV Üzerinden Pizza Siparişi Vermek Mümkün

İlk olarak 2007 yılında kullanıma sunulan Apple TV, Mart 2015’te Tim Cook’un açıklamasına göre, 25 milyon adet satılmıştı. Ocak 2016’da ise Cook, Apple TV’nin rekor satış gerçekleştirdiğini açıklamış ancak net bir bilgi vermemişti. Kullanıcılarına yeni bir televizyon izleme olanağı sunan Apple TV’de büyük bir yenilik daha yapıldı.

Apple TV’de ilk kez bir pizza zincir mağazasından sipariş vermek mümkün hale geldi. Kullanıcı deneyimi açısından bakıldığında başka bir cihaz kullanmaya gerek kalmadan Apple TV üzerinden pizza siparişi verebilmek son derece önemli.

Papa John’s tarafından hayata geçirilen uygulama ile kullanıcılar “pizza builder” ile kendi pizzalarını oluşturabilecekler. Ek olarak kullanıcılar favorilerini, daha önceki siparişlerini görebilecek ve teslimat ile ödeme yöntemlerini görüp değiştirebilecekler.

Uygulamanın yayınlanması ile birlikte Apple TV kullanıcıları %25 indirim avantajının yanı sıra, Papa Reward puanları da toplayabilecekler.

Şu an kullanımda olan uygulamayı, kullanıcılar, Apple TV App Store’dan indirebilirler.

Uygulama, ayrıca, iOS 10’un yayınlanması ile birlikte, telefon ya da tabletinde halihazırda Papa John’s’un mobil uygulaması bulunan 4. nesil Apple TV sahiplerinin Apple TV’lerine otomatik olarak indirilecek.

Related posts

iOS 12, En Hızlı Benimsenen Apple İşletim Sistemi Oldu

Zehra Öney

“Akıllı” Elbiseler Teknolojiyi Modayla Buluşturuyor

Zehra Öney

App Store Temmuz Ayında Rekor Kırdı

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi