Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blıppar Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

British Tech Summit’teyiz!

İngiltere ve Türkiye arasındaki ticaret ve yatırımı desteklemek amacıyla yürütülen GREAT kampanyası kapsamında The Wyndham Grand’da düzenlenen zirveye, Blippar Türkiye olarak katıldık!

Zirvenin 10.30’da başlayan “Gelişen Pazarlarda Teknoloji Markaları Oluşturmak” bölümünde Blippar CEO’su ve Kurucu Ortağı Ambarish Mitra katıldı. Milyonlarca dolar yatırımın tek yönlü iletişim yapan reklamlara harcandığını belirten Mitra, Blippar’ın hem kullanıcıyla etkileşim yarattığını hem de markalara kullanıcı davranışlarını anlama olanağı sağladığını belirtti.

British Tech Summit Ambarish Mitra2

Blippar’ın akıllı telefonları medya merkezine dönüştürdüğünü vurgulayan Mitra, görsel iletişimin kelimelerden daha etkili olduğunu ve markaların teknoloji ile rakiplerinin arasından sıyrıldığını, farklılık yaratarak daha fazla ilgi görmelerini sağladığını belirtti.

British Tech Summit Ambarish Mitra

Blippar’ın Pepsi ve Pek Yakında kampanyasının demosunu yapan Ambarish Mitra asıl büyük değişimin önümüzdeki 5 yılda yaşanacağını, günümüzdeki gelişmelerin değişimin sadece küçük bir parçası olduğunu belirtti.

British Tech Summit Zehra Öney3

8 milyon sterlin değerindeki Newton-Katip Çelebi Fonu’nun da duyurusunun yapıldığı zirvede Blippar Türkiye standımız da yer alıyor. Sizi de bekliyoruz. Çünkü “Technology is GREAT!”

British Tech Summit Zehra Öney

 

Related posts

Global Giyilebilir Cihaz Pazarı Bu Sene Nasıl Olacak?

Zehra Öney

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Tanıtıldı

Zehra Öney

Yapay Zeka Sayesinde Tamamen Otomatik Market Alışveriş Dönemine Çok Yakınız

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi