Zehra Öney
Sosyal Yaşam

Bu Hafta 10 Yeni Film Vizyonda | 19 Nisan

Bu hafta sinemaseverlerin seçmekte zorlanacağı 10 yeni film vizyona girdi. Haftanın en iddialı filmi başrolünde ünlü aktör Al Pacino’nun yer aldığı Dönüm Noktası. Philip Roth’un The Humbling kitabından Barry Levinson’un uyarladığı film, 60lı yaşlarındaki bir oyuncunun yeniden aşık olmasını konu ediyor.

Tek Aşkım ise Charlie McDowell’in yönetmenliğinde ilişkilerinde sorun yaşayan bir çiftin durumlarını düzeltmek için çıktıkları tatilde yaşananları konu ediyor. Ülkemizde !f Bağımsız Filmler Festivali’nde ilk kez seyiciyle buluşan film, gördüğü yoğun ilgiden sonra bu hafta vizyonda.

Kuzular Firarda ise Shaun the Sheep severleri memnun edecek yeni bir macera. Mark Burton ve Richard Starzak’ın birlikte yönettiği animasyonda Shaun’un şehirdeki maceraları konu ediliyor.

Haftanın diğer animasyonu ise aynı adlı oyundan ilham alan Ejder Yuvası.

Cedric Jimenez’in yönettiği Kanunun Kuvveti gerçek bir öyküyü anlatan Fransız aksiyonu.

Abdullah Oğuz’un yönettiği Senden Bana Kalan, Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğindeki Mihrez: Cin Padişahı, Adem Yılmaz ve Seymen Aydın’ın birlikte yönettiği Sebahat ve Melahat ile Ali Yorgancıoğlu’nun yönettiği Polis Akademisi: Alaturka.

Related posts

Çin, 4000 Siteyi Değerlere Uygun Olmadığı için Kapattı

Zehra Öney

Markaların Mutlulukla Bir İlgisi Var mı?

Zehra Öney

Yeditepe Üniversitesi’ndeki “Mobil Pazarlama” Dersimizden…

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi